• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
vidi,to je jedan traktor kod jednog gazde,tako da nije ono sto govorim relevantno,ali covjek se na traktor stalno zali, ogroman potrosac,a na 6500 sati se jako osjeti da je oslabio... tako on kaze. problemi sa strujom su bili od pocetka, pa pustanje ulja posvud...
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Mislim da je to dobar traktor ipak je on nastao od Fiata samo gledaj da ima zadnji most ravan ko Fiat jer oni su radjeni u Italiji jer ovi sa bocnim reduktorima su iz turske a ima i dosta komponenti iz Kine i oni su imali problema , sto se tiče potrošnje problem je neodgovarajucih prikljucaka jer svi mi kad kupimo veći traktor jedno vreme radimo sa strojevima koje imamo dok na kupimo veće i dobra ja stvar sto je traktor od prijatelja
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Šanana M serija je najslabiji 100 ks 6 cil to mi se sviđa takav traktor ,budem pogledal za tu seriju.
Fiati su isto dobri traktori pogotovo serija 90 vidjet ču.
Da čujem kaj bu mi rekel za tog hollanda možda mi ga čak da na probu sad za oranje .
@danek prodavač traktora mi se jako dobro zna s starim pa bu povedl ak Ima koju manu mi uvjek dok smo s njim tržili uvjek je rekel a je traktor za nas ili nije..
Inače mi je i fendta preporučil 260 s ali njega neču jer je 3 cil motor.
New holland ak bi kupil traktora onda bi ostavil utovarivač jer bi mi trebal.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ovaj radi sa 2,5m RD,i s nekim eberhardt okretacem 3x14",ali je zadnja brazda skinuta, nije islo s 3.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
L serija je imala isti kao fiat. Na kasnije serije je stavljen novi motor od 4.5 litre i taj voli popit. I to dosta. A da je motor los nebi se i danas stavljao u holande i caseove.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad sam tek videl da je to noviji NH, TL 100A, a to su ovi noviji Iveco NEF motori, ja osobno to nebi uzimal. Radije stariju TL seriju. Al najradije Fiat-Agri serija 90!

Da M serija je 100 ks 6 cil i to je ono kaj se meni sviđa, taj mora izdržavati razne torture, a kod tebe hvala Bogu imal sam za videti da imaš lepe brege i lepoga posla bude imal, zato dajem prednost 6-aku!


Nego, ja se ovoga pakujem pogledati! Točno tak nekaj mene zadovoljava.
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-oglas-11230310

Pa nek zaradi za jednoga 90-90 5cil. :D:


Kolega Zekson, mani se toga NH-a
Zemi ovo i samo radi!
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-f100-prednjim-utovarivacem-oglas-13700100
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kaj nebi zdural,po nekima valjda zato jer nije zesror,največa mu je mana kaj je u zagorju,koji zagorec je prodal dobroga stroja.

covjece,ti si gori nego malo dijete. stalno me prcas vec duze vrijeme. ja nisam spominjal "zesrora",nit ga uspoređival s hollandom,nit mi je to bila namjera. covjek pita za misljenje,i dobil ga je. sam bude prosudil kaj napraviti. a ti bi garant onu svoju kramu zamijenil za pravi zetor,zato si i tak frustriran. :icon_fU:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svaka čast Steyru, to su vrhunski strojevi, ali mene plaši popravak i nabavka rezervnog djela, što kod FIATA nije problem i zato idem na stranu Fiata!

Što se pak tiče Steyra, meni se sviđa ovako nešto:
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-traktor-steyer-8090-turbo-oglas-12850786
Taj mi je miljenik na njuškalu.

A pošto imam jako puno transporta i da se površine malo povečaju gledao bi ovako nešto!
http://www.njuskalo.hr/traktori/ste...ednja-hidraulika-reg-1-g-50kmh-oglas-13351960



Pitam se kak bi se ovaj pokazao?
http://www.njuskalo.hr/traktori/steyr-760-oglas-11260108
Staro je to ko biblija, valjda se nađe dio za to ako zatreba?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Zekoslav,kaj ti nije to neak preveliko sve? Buš mogel manevrirati s tim po dvorišću?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Spominjan je i Fendt ja bi njega rade nego NH.Ili bi onog MF-a.:)
 
Posljednje uređivanje:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
covjece,ti si gori nego malo dijete. stalno me prcas vec duze vrijeme. ja nisam spominjal "zesrora",nit ga uspoređival s hollandom,nit mi je to bila namjera. covjek pita za misljenje,i dobil ga je. sam bude prosudil kaj napraviti. a ti bi garant onu svoju kramu zamijenil za pravi zetor,zato si i tak frustriran. :icon_fU:

ti si se sam tu našel,nisam spomenul ni tebe ni zetora,a iz češke mi ni piva nevalja a kamoli to kaj ti hvališ
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Niti ja,ipak fergi moze kotace zakrenuti za 90(a i vise)stupnjeva he he.


Danek,teske rijeci teske...:(wait):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nisam mislio na promjer okretanja. Imam jednog i drugog pa znam o cemu pricam. Dok fergusonu stisnes kvacilo, zaustavis da ne krci, ubacis u rikverc, pustis kvacilo, smotas njegov servo, ovog okrenes dva puta. Konkretno mislim na ovog tl-a posto ima el reverzor
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
@danek recimo da sam ti pritisnul Hvala al nema te opcije tu :(giggle):

@NEWHOLLAND to je sve stvar stanja traktora,odi pogle dal moj krči i dal je težak volan...jedino mu mana kod šaltanja ,kad ja to brzo napravim,ponekad fulam brzinu pa ostanemm u međubrzini
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Dajte mir,stvarno nije Zekan bil spominjan a i svaka recena od doticnog kolege je bila na mjestu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Tino to je stvar tehnologije. Ne moze biti mehanicki lagan kao hidraulicni nikad. A ni obicni mjenjac nema sanse da presaltas brzo kao sa el reverzorom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh