• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Mislim da pa nebi ga prodavo zao mi ga al sta ces, razlog prodaje je jer nemam vise nikakve olaksice na njega kod mene je 10god a i uzo bi nesto od 95ks
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja upravo iz razloga kaj smatram da ga je najjeftinije i najjednostavnije popraviti polovan izrauban traktor preporučam, a i sam bi kupio Fiat!
Zetor ne volim, pa je zato Fiat!
S Deutz motorima nemam previše iskustva, kao i s mjenjačima, čujem samo što ljudi govore tako da njihovi stariji polovnjaci idu u drugi plan.
Massey mi se također sviđa, ali ga nebi želio popravljati koliko su skupi djelovi.
Sve druge marke (Fendt, Case, Valtra, NH, Steyr...) su još skuplje za popravak.

Ostaje još samo IHC, a tu opet kakve bi bili sreće, možda dobre, možda loše pa da idem svako malo u Austriju po djelove.
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
SonnYYY da šverc-komerc kupi iz vana Francuske malo posrafi ofarba i proda ima nekad dobre strojeve recimo fiat 85-90
Pa dobro nisu skroz male parcele kod mene najmanje 0.40 ha pa sve do 3 ha u komadu to sad okrupnjujem i pravim odvodne kanale jer je to sve u polju pa razmišljam nešto kupit ak budem kupoval dvooumim se između traktora od 70-80 ks kaj bi dvije brazde peljal ili između 90 -110ks za 3 brazde ili ak bu 90 ks onda 2+1 plug a ak bi bil veči traktor 6 cilindri i 100 ks poput fiata onda 3 brazde..
Sad malo gledam po Austriji ali su cijene nabuftane ono..
U Slo ima dobra ponuda fiata i samea pa če se vidjet..
Nino videl sam Mf-a ljep je i ovo se meni isto sviđa
http://www.njuskalo.hr/traktori/masev-ferguson-390t-oglas-8240604 ali je i cijena paprena
http://www.njuskalo.hr/traktori/m-ferguson-390-80ks-1990-godina-bez-elektronike-oglas-13897041
 
Posljednje uređivanje:

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Tino nevolim kad je traktor farban eventualno felge ali limarija i motor ne jednosatvno radi čiste estetike jer sigurno nije boja 100 % pogođenda i radi toga jer mi se nesviđa to rađe nek bude u malo lošijem stanju ali mi se nesviđa odma znaš da je bil uništen ak je farban..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma traktor je uredu,sređivan je za vlastite potrebe al je dobil ponudu za neki drugi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ispod cijene. Treba ga preprodati,moze se jos koja tisucica zaraditi.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Inače, iz mog sela je, poznam ga. To što piše u oglasu 99% sma siguran da je i odrađeno. Sad je na redu Ursus 355 i isto radi kao što je sa ovim napravio.

Baš danas je pričao da mu je jedan čovjeek iz Drenovaca htjeo dati 10 000 €, a on nije tjeo ga prodati. Oglas stoji čisto da se vidi traktor. Malo mi sumnjivo, ali opet, tko zna...
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
ma vrijedi on i milijun!! :icon_rofl:
pa koji traktor kupim za 11 tisuca,da radim u polju kao doktor
a ne tu sklopociju,prije nego su je sklopili u tvornici vec nije valjala!!!! :mur:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Zekson ovoga 390t si zemi,viđam ga ja,taj ide svaki cas po mome kraju a i videl sam ga par put u Zelini,ide ko propuh,a tek zvuk.:icon_pray: :icon_syda:
 

Najnoviji postovi

Na vrh