• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma ima svakakvih ljudi,jedan primjer je moj sused kaj je kupil utb 643 2001. godine i ima do sad 215 sati napravljeno
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kak sam i rekel da danas pem glet onog hollanda hvala bogu nisam ga trebal iti glet došel je k meni na dvorište heeh .Čovijek s njim čisti snjeg prijavil se na općinu pa čisti ceste.odma smo razgledali detaljno traktor i ovak na oko ljepo bi se uklopil kod mene veličina mi taman odgovara iznutra udobnost e sad ono bitno kaj se tiče motora čuje se kao da nešto zuji e sad što je to pojma nema možda treba dizne poštelat ili šta..
ostale stvari dobro rade rad s utovarivačem milina šteta kaj nisam koju sliku napravil.
Kaže da je potrošnja prilična pogotovo dok se ovak vozi i razgrđe napred nazad itd.
ali nezz jel bi to kupoval kaj se mene tiče to je traktor za nekog ratara srednje veličine kaj baca gnojivo itd..ili za Stočara večeg za rad s utovarivačem..
Taj traktor bu kod mene teško peljal 3 brazde na težim tlima 2 idealno a 2 može peljat i 80 ks obični motor a potrošnja manja...

Mislim da se ne trebaš bojati traktora s kojim čovjek radi,i još se prijavio za komunalce s traktorom..Tu zujanje kaj ti čuješ bi trebalo provjerit neko stručnije uho,jer možda taj motor tak radi..
Neznam o kom modelu se radi,al ako je traktor oko 100ks,pa kupiš malo veči plug 2br okretač,na njuškalu ima ljepih primjera kaj čak idu do 18-20cola i s tim radiš..Rabljeni je to traktor pa nemoj očekivat da bude ko novi,bolje malo manji priključak i nek radi življe..
Uglavnom veličina i snaga traktor nikad nemogu biti prevelike..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ovo zujanje koje se cuje odozada na 6400,el to normalno kod njih ili nest ni uredu?

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=2q0ZrlQZv74[/YT]
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
evo zenin bratic mi javio za ovo
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-8045-crystal-oglas-7498453

veli da kada se ukopca prva vuca da nesto zuji u getribi,da kvar nebi trebao biti skup,cca 5-6 tisuca kn da se sve poslozi i to je to.
iskreno meni se bas i ne svidja taj traktor,ali ako i nije drek,mozda za male pare moze biti ok traktor.
misljenja?
zadnja cijena je 20 tkn.(mozda i jos kaj nize)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I ja sam ga usnimil sinoć na Njuškalu .... Malo mi je to premala cijena za takav traktor !
Ne znam .... U usporedbi sa drugim takvim traktorima ( moslim baš na Zetor Crystal ) ovaj je daleko ispod cijene !!
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma nije, svako malo se pojavi takav neki Crystal i nakon nekog vremena nestane, a ovi skuplji su gore po par mjeseci.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ako i zuji, nemora biti da je neki kvar, meni se isto čuje na 6340 i to već iznad 3 brze na tvrdom, može biti i do stanja guma, omjera zupčanika i samog prijenosa, dimenzije guma, i x faktora.. Nemora biti najgore odma.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Malo mi to puno para za 5 megapixela...Moj mobitel ima 8 :icon_weed:
Gledam rabljene,da ne spiskam baš sve pare od rođendana na gluposti :D:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
neznam kaj da vam velim,zenin bratic ima istog takvog,a njegov bratic ima cijelu familiju crystala,pa se valjda kuze u to...meni bas nije po volji..ali cijenovno je!
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Slike nisu nikakve, ali na Crystalima zna turbina zujati da se usereš :D:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
kaj nije 8045 bez turbine?
ovo je zujanje iskljucivo kada se ukljuci prednja vuca!sad sto je tocno to neznam!
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Mozda se vozite s prvom vucom po asvaltu u brzim brzinama pa to zuji, a ako mislite da zuji cim ukljucis prvi pogon i stojis, onda nest u getribi ne stima
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
@nino6110 Sad surfam po ebayu,ima tih kopija dosta po prilicno jeftinim cjenama...sad sam n aleio na jednu za 10 eura ali šalje samo u austriju i njemacku :fiery:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
neznam ni sam nakraju sta zuji,treba pogledati i onda vidjet,ovo je samo kako covjek kaze preko telefona u cemu je problem,u voznom je stanju,ali zuji kada se ukopca prva vuca.
vise mi se ursus od newhollanda svidja:)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nema nam glavnog meštra da veli mišljenje ! Muhaaaaa !!!!!!!
Da se razmem u te Zetorove oznake nebi pital .... koliko konja ima ta zvjerka - Crystal... taj o kojem petljamo !? Koliko cilindrof ? Potrošnja ??
Mene muči da uzmem dupljaka, a .... nemam penez za nekaj ozbiljno .... Od 5545 Zetora sam odustal zbog prvog diferencijala ( nema dijelova ) !!
 

Najnoviji postovi

Na vrh