• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Ja budem ju koristil za voznje...on bude za ribolov ...pod vodu i tak
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
E bome bi snimal sa bicikla :D:
Želim ti kupnju jednog jako dobrog unija u novoj 2015 godini. Sretno !
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
E to treba isprobat. prodat Poljaku Ursusa, ako to nije mućka, ja sam biskup đakovački.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
A zašto nebi prodali ? Kod mene dečki sređuju traktore i prodaju. Ove godine su imali 2 ursusa 335 i iba su otišla u poljsku. Sad imaju imt 533 ili 539 nisam zagledal. Zetorboy zna gdje je taj traktor.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A daj nemoj me, jel to ozbiljno? Zašto Poljaci kupuju Ursuse, nije valjda da im fali :D: ?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
znam da Česi dolaze kod nas kupuju šumske traktore LKT voze ih tamo kompletno repariraju i tamo ih takve prodaju
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
E to treba isprobat. prodat Poljaku Ursusa, ako to nije mućka, ja sam biskup đakovački.

Ne znam jel ovaj oglas istinit ali znam da je prijatelj tu iz mog sela prodal malog ursusa u poljsku proletos. Nisam mogel vjerovati. Lik je došel s vucnom službom, izvadil keš i otpeljal ga.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Za sad znam da dolaze iz Austrije i kupuju male Steyrce, bitno da su u originalnom stanju, i plačaju ih po 3000 €
 

Najnoviji postovi

Na vrh