• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Možda to je sve čudno ali kada pogledamo one Poljske video uratke i vidi se da veliki dio njih ima nove strojeve ali ima i dosta tih Ursusa raznih veličina i svi su u funkciji,tako da to nije ništa za čuditi,a mogu doći susjedi iz Srbije po mog Mileta ali ja njega ne prodajem,bez obzira što je za generalku,on iz dvora ne ide,znate onaj kada netko stavi oglas em je de luxe a ima i šperu
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Srbi i Rumunji kupuji kombajne i berace, za traktore nis cuo. Rakovice su isle u Egipat.
A Svabe kupuju oldtimere, al samo njihove, a mi budale prodajemo ko na kilu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,453
Za poljake je istina. Kolega je prodao ursusa jos prije 5-6 godina. Dosao covjek s novcima i odvezo ga. A srbi najvise voze zmajeve berace i kombajne, al prodje tu i tamo koji traktor(imt)
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moj pajdo godinama mešetari sa svime kaj ima kotače i dok smo išli u Bjelovar po mog ursusa kod mešetara prvo kaj ga je pital dali mu može rešiti 2-3 šlepera ursusa za " Sloveniju" (čitaj Poljsku) jer tam godinama radi sa mešetarima! Frajer mu je rekel 9-11000 kn za mali ursus s papirima! Sad dali su poslje kaj tržili neznam ali znam da je rekel pajdo da ovi gore patiju za ursusima i da ih masovno kupuju po celi eu i šire.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Da IMT ima šperu sam čul ali da ima debelu šperu to još nisam čul.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,739
Svašta ti nisi čul. To je točno kaj je napisano.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
Bučo. Na te dečke sam mislil. Oni su lani prodali 2 komada C-335 u poljsku. Ja nisam pričal sa dečkima ali je moj kolega pričal.
Kod tog traktora ima trgovina sa bojama i dečki znaju složiti farbe za traktore pa ako kome treba.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@dado6340 znam ja da su ursuse prodali bilo bi bolje da su na njima ostali sredivali i prodavali ovaj imt ce im malo duze stajat dobro mi je poznat taj kraj cesto prolazim tuda!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh