• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Onda sad pak malo više znam :icon_scratch:

Debela špera ti je ono kaj imaš na 558. Onaj debeli rundajzlin kaj ga okreneš van i nagaziš. Tanka špera ti je ono kaj su imale keke serije 533 kaj zgleda ko pedala i samo ju stisneš. To niš ne vredi, kad ti najbolje treba ne dela....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Dakle .... Ne velim da se ne naleti, ali puno lakše je kod vas u Slavoniji, ili bilo kojem drugom dijelu Domovine, gdje je poljoprivreda jača ... kod mene, bjeda i jad.
A i svašta se oglašava i prodaje .... Mislim, daleko izgledom i kvalitetom od onog što napišu
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ovo je izgleda nekakvi prototip kombajna jer nikad u životu nisam čul za ovu seriju, a ni videl
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam vec svuda iso po ovoj lijepoj nasoj po pitanju trgovine malo vidis kaj dobivas kolko te put izade i ako ti je jeftinije vozi po to ja sam dofuro kultivator dvoredni za kukuruz u octaviji u gepeku jedan nas forumas mi je svijedok:eek:::eek::
Jos sam i bor uguro!!
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Svasta ljudi uspiju strpati u auto.. Ali bor je slag na tortu :icon_rofl:

Ja sam u renault laguni dovezao naletni utovarivac + korpu za zemlju i korpu za pijesak.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Uff sta je sve ovaj prevezo u gepeku kad se sjetim neznam jel to kombi ili auto!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Kod mene u kraju su bila 2 massey-a kombajna kod jednoga gazde, sad ima samo jednoga, novijeg.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ovaj sa oglasa je iz Srbije.
Gledal sam nedavno video iz tvornice kak se rade traktori i svi idu po traci i oko njih 2-3covjeka i roboti,dok je kod kombajna bilo 10-15 ljudi i srafaju na žgance.:icon_e_biggrin:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Planiram eventualnu nabavu roto drljače. Imam traktor 80 ks s prednjom vučom . Treba mi prvenstveno za obradu teške zemlje. Šta predlažete (koji zahvat, koji valjak, kakvi klinovi).
Imam već neku sliku u glavi ali cijenim i tuđa mišljenja.
Pa navalite[emoji4]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Uff sta je sve ovaj prevezo u gepeku kad se sjetim neznam jel to kombi ili auto!!

Vjerujem ti,kolega,mi smo octaviu kupili bas zbog gepeka!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Najbolje mi je bilo kad sam zaradio cugu jer mi lik u ducanu s gradevinskim materijalom nije vjerovo da cu natrpat 30 ili 35 blok cigle u gepek bez spustanja sjedala i micanja police fino slozio zatvorio gepek i prva kafana da covijek pocasti!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa Bučo u onaj tvoj bunker bi stala 3 mala telića ili manji bestrzajni top,ja sam nekad dovezao sa starom Ibizom 27 kvadrata podnih pločica dobro što je bio dan pa su svjetla udarala u nebo,ali se dovezlo
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
2,5 m zahvat,paker valjkak,a klinovi ili noževi manje bitno,jel noževi se hoče ošarafiti u radu,klinovi baš ne.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bome i octavija je prevezla nesto plocica i laminata a zeljeza ajoj znala je nekad tolko lec da amortizeri vise nisu funkcionirali al sta je to za nju vozi ona i danas sve kaj treba:(happy)::(happy):
 

Najnoviji postovi

Na vrh