• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
imam 3 metra maschio-vu rd starijeg modela i godišta i imam 14 rotora, i 100 ks traktor taman mu je nije preteška, a probal sam radit s 12 rotora i 3 metra bila mu je to već dosta muka za radit naspram ove moje... inaće isto je bila maschio.
postoji 12 rotora 2,50 metra samo dosta teže ih je za nać, ali za nekih 60 ks traktor lely 2,50 rd je idealan izbor, lakše je kategorije a još je lakša za tjerat provjereno :icon_thumright:
iako sam vidio u vrbovcu kod onog švercera neku novu talijansku rd 2,10 ima 10 rotora i čini mi se jako lagana za rad, a kako je s kvalitetom to nebih znao....
eto hvala tolko od mene i iz mog iskustva :(hi):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Da to sam i ja čuo da ako rd ima više rotora da se lakše tjera. Moja Maschio dl 2.30 ima 9 rotora..
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ovo nema mjesta ni u groblju,a živih konja ima jedno 80 a svašta se danas i prodaje.Al opet jedno 5-6 kg boje nove gume i malo pritrest kabinu i stavit jedno 5500 radni sati i ide on za zenera.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,125
Ni kotaca ni drugog crtala, a ni kockice na hidr. cilindru.

drugo crtalo je bilo ali je skinuto,taj plug je iz susjednog sela i vlasnika dobro znam a vidio sam da je kupio vogela 3 brazde pa vjerojatno mu ovaj netreba
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
deca kaj se on naoral ,

baš neki dana na jednom otpadu stojim kraj jonija , zglobni , ne sječam se brojeva , 6 cilndra ..klima ..vjerojatno radi jer je spojen na infuziju od koka kole ...ako kome treba
lance ili kanđe na gume i za šumu... rođeni
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pa radi ove vlasti ,sve živo bi globili i požderali

ne samo požderali već bi zapljenili i popili, tko stavi takav oglas direktno upućuje poziv carini da mu dođe u inspekciju isto je sa pečenjem kolača i sl radnjama. usrana su vremena došla zadnji korak je kad te susjed počne cinkati šta radiš a toga je sve više. Parola im je "zavadi pa vladaj"
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
ne samo požderali već bi zapljenili i popili, tko stavi takav oglas direktno upućuje poziv carini da mu dođe u inspekciju isto je sa pečenjem kolača i sl radnjama. usrana su vremena došla zadnji korak je kad te susjed počne cinkati šta radiš a toga je sve više. Parola im je "zavadi pa vladaj"

Tako i treba, sve prijavljivati. Takvi slitni fušeri uzinaju kruh onima koji rade kako treba, imaju prijavljene radnike i placaju drzavi poreze. Da ne pricam kako u mom poslu fušeri unistavaju sve zivo. Ko hoce raditi nek otvori firmu ili obrt i nek radi. Taj sto pece kolace doma ne placa doprinose, ne placa porez i jos gore niko ga ne kontrolira sta i kako radi. A s druge atrane onaj ko ima slasticarnu ima inspekcije i kontrole, ima doprinose, poreze, placa knjigovođu itd itd...a ovaj fino sve na crnjaka. A na kraju krajeva i jedan i drugi imaji podjednake cijene.
 
Na vrh