• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tino, kak je kinez za 800 sati tak gume pozobal? Cine mi se fest celave
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Neznam dal si videl kak mu prve gume stoje ukoso,to a i on se koristi samo za transport,za drugo i nije :D:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Tako i treba, sve prijavljivati. Takvi slitni fušeri uzinaju kruh onima koji rade kako treba, imaju prijavljene radnike i placaju drzavi poreze. Da ne pricam kako u mom poslu fušeri unistavaju sve zivo. Ko hoce raditi nek otvori firmu ili obrt i nek radi. Taj sto pece kolace doma ne placa doprinose, ne placa porez i jos gore niko ga ne kontrolira sta i kako radi. A s druge atrane onaj ko ima slasticarnu ima inspekcije i kontrole, ima doprinose, poreze, placa knjigovođu itd itd...a ovaj fino sve na crnjaka. A na kraju krajeva i jedan i drugi imaji podjednake cijene.

Je svi ste vi plaćali poreze i radnike prijavljivali zato i je onako veliki popis dužnika objavljen na internetu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
MOŽE ZAMJENA ZA ZETOR 4340, 5340,6340,7340.do 95000kn

hahaha kako da ne
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naletil sam na ovo, traktor čini mi se nije kod nas u HR, ali to sad nema veze.

http://www.njuskalo.hr/traktori/case-ihc-internacional-internacijonal-554-oglas-13814685

Nego, ostal sam impresioniran s tak velikim kolima, a motor 4cil. 55 ks, isusek, isusek, neznam kak bi komentiral taj omjer, vjerojatno ima veliku kubikažu i ne vjerujem da je trom, imam osječaj da se ponaša ko traktor oko 70 ks :)
Uvesti tak nekaj pod uvjetom da je mehanički ispravan, pa limariju doma srediti pic-pic?
Komentari??
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
To je motor 60 ks, ali ja ne vidim kardana od prednje vuče.
 
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Stara kvrga od traktora.Možda bi se isplatilo uzeti ga za međurednu obradu uzeti,malo srediti i imati jako dobar traktor.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Oglas je iz njemačke, vide se iza na audiju švabske tablice a i gore piše autohaus, znači ako ga cjeni 34000, nek za keš spusti kojih 1-2000, minus papiri i transport plus njegova zarada do Hr cijena gore mu nije više od 3000€!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Navali narode, tko prvi njegova djevojka! :)
Nema tu velike filozofije, dobil bu ga za cca2500€, napunil bu šleper, platil nekih 500-600€ papire za svo groblje na šleperu i samo na njemu bu zaradil cca 500€ plus još na ostaloj robi i to ti je to.
Pajdo mi godinama mešetari sa svim živim po Europi pa mi je par puta pričal kakve šeme sve imaju.
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ne čudi se !! Nije to daleko od cijene na zagrebačkom ( Sesvete ) sajmu ....
 
Na vrh