• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Takvu rudu sam pravio susjedu za pokretnu nadstrešnicu :D: Ti kupiš prikolicu, ja ti prodam pravu rudu, ako hoćeš i okretnu i svi sretni i zadovoljni.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vezano za onaj traktor kupljen u Poljskoj..

Pred par dana se na njuškalu pojavio neki "ROL-TRANS",firma iz poljske,imali su ponudu traktora i strojeva,i opis im je bio sasvim solidan,čak su i stavili adresu tvrtke,neke brojeve,int,adresu : http://www.roltrans.eu/ ,e sad,možda je muljaža,a možda i nije..Valjda se radi o toj firmi ??

Uglavnom,kupnja na neviđeno je lutrija,mada ako je neka ozbiljna firma mislim da se ne žele zafrkavat ako im ti pošalješ novac a oni tebi onda neče poslat traktor..Vani nema takvih stvari,sve kaj je plačeno se i dobije,naravno dok se posluje sa firmom koja niije "od jučer"..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa tu ima sasvim solidnih strojeva.
Npr. ona preš welger ap 42, novi model, ako bi stvarno bila 22.000 kn, pa to je 10-15 tkn manje nego kod nas.
Kad bi otišel tam po više stvari, bez problema se vratiš s dva šlepera robe za puno manje novce.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
To je rođak od Zdravka iz Strizy-city. Potomak Bijelih Hrvata koji nisu u 7. stoljeću došli na današnje prostore.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Ali mu cijene baš i nisu toliko povoljne da bi se išao upuštat i tako nešto.
Recimo Zetor 7045 za 55.000 kn. Dodaj tome prijevoz cc 5.000kn i ispadne 60.000kn. Za te novce se i kod nas može naći takav zetor, i k tome vjerojatno i u boljem stanju.
Osim toga kupuješ mačka u vreći.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
I ja mislim da nije mulajža u pitanju, pošto je stavio tolke internetske stranice i adresu.

@SonnYYY a kao tu kod nas ne kupuješ mačka u vreči
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ma muljaža vidiš da nema broja telefona a i broj pošte ne odgovara za karlovačku županiju
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Nemožeš biti siguran ni u ovlaštenog trgovca, a kamoli u oglasnik.
Vlastito iskustvo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a nema se tu vise sto dodati,jos ne znam kak ljudi mogu biti toliko naivni. s tim da vec i po fejsu kolaju lazni ti oglasi, netko ce nasjesti garant...
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ima opcija prijavi samo stisnem kad naletimo na nebuloze. I sam je bas to trebao uradit,kakvo avansno placanje na sljepo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh