• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Još nisam odredil datum :icon_lol:
Sad ide igranje po traktoru prvo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ne velim da nisu realni sati, ali ne moraju biti, mozda je vura stala na tih 2800..
Ko i kod tebe mozda na 3200.. :D:
Budem probal otici k covjeku i ponuditi mu u zamjenu ovoga novijega 539

al pod uslovom da skinem svoju kabinu sa blatobranima i svim i stavim na taj fiat..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jok, kad je kupljen sa 300 vur, 80-te godine :) sam ima kabinu istu ko taj tvoj, 90-ta godina, i kod mene su stakla na vratima na otvaranje :)
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ne velim da nisu realni sati, ali ne moraju biti, mozda je vura stala na tih 2800..
Ko i kod tebe mozda na 3200.. :D:
Budem probal otici k covjeku i ponuditi mu u zamjenu ovoga novijega 539

al pod uslovom da skinem svoju kabinu sa blatobranima i svim i stavim na taj fiat..
Dali prodaješ taj traktor?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Za sad jos ne, ali za godinu, dvije bi mogel biti za prodaju..

ak je dober nemoj to nigda prodavati jer novi nisu ni blizu kvaliteta kak ti stariji...moj je natukel prek 7400rs i još ide bolje nego kumov 2007. sa malo više 1000rs.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Dobro ti kolega Mike kaže, šta bi ga prodavao i uzeo neku staru šklopociju.... ak ideš na Imt-a takvog opet.. Istina samo, da ti mali 533/539 i sad drže dobru cijenu :)

Ovaj kolegin, vak po njuškalu, 4 minimalno do 5, 5500 eur.... ovisi kolko ima sati...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
naravno da drže cijenu,ima dobar razlog za to...svi pomalo pljujemo po IMT-u (tu i sebe ubrajam) al ak se pogleda njegova cijena i činjenica da novi traktori tipa JD,Fendt i slični nakon 8-10 tis. rs. već imaju ozbiljne "unutrašnje ozljede" a njihov jedan kotač košta kak cijeli IMT onda se mora priznati da IMT-i i nisu tak loši kak se čini na prvi pogled... još sam da malo porade na komforu i vrate kvalitetu na razinu stare "Juge" imali bi proizvod koji bi mogel konkurirati bilo kojoj zapadnoj marki,pogotovo ak se uzme u obzir cijena...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nikaj više od IMT-a, izgleda da kaj su delali su delali, sve ovo novije samo sve gore i gore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh