• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Imam ti ja jednog za složiti ,z dva diska hidraulično reguliranje ,,,treba zmjeniti ležajeve i staviti ga skup,inače posuda je potpuno cijela -od poliestra a nosivost je 900 kg-150 eura...
dise nalazis?može koja slika na pp?hvala
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja iskreno ne znam što ljudi vide u IMT-u 539. Ja ga koristim još samo za kultiviranje, i berač kukuruza vuče. Za te novce se nađe bolji, snažniji i udobniji traktor, a ok, tko voli neka izvoli..

U takvom stanju kod mene prodan za 3 000 eura vozila baka od 84 godine nije imal ni 500 rh vozila se u klet i sl jedamput godišnje vozil gumenjak sa bačvom u berbu grožđa .
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako taj imt nikad nije radio teške poslove,zašto onda ima napravljenu generalku ili je mjenjana lamela ?? Na te fore mogu past samo ljudi koji se nekuže u mehaniku. Svaki traktor koji ide na pola stavljaju mu taj crveni silikon koji se vidi ljepo na slici.Nemogu točno reć dali je generalka u pitanju ili lamela,ali rastavljen je na pola sigurno.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Davno prije rata kum u Požegi u imt-u kupio novog 539,ja ga vozio do ng,cca 35km i propišala pletenica na radilici tj.zadnji semering.Servis na reklamaciju promijenio pletenicu ali je činjenica da je novi traktor morao po pola s 5-6rh,možda je i tu takav slučaj.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Ja koristim takvog za ispomoć, ima 750 sati 86 godina .Treći akumulator je pri kraju, kad ga uspijem napuniti da jednom okrene, pali.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Malo bolje pogledajte pa čte vidjet da da to nije diftung nego silikon crveni i ljepo se vidi na slikama ako si date truda po bolje pogledate
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
i ja mislim da je bio po pola, i da je isao do trgovine bio bi malo mastan, mora sam sebe podmazat, to je imt
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ne mora biti ni malo mastan, ako redovito se sve sanira gdje propusti..
Moze biti da je kalan, i to radi zamjene semeringa radilice, neki kapaju od kad su novi bili..
Ali definitivno da ga je bolje kupiti, nego novog (kojega se ionako kod nas ne moze kupiti, i bolje..)
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ako malo bolje pogledat pa tu nema trunke boje. Ova garaze ni u fabrici nije vidla :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh