• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Preslab, ima kolega husquarnu 18 ks, samohodnu, takvu ko traktoric, sirina reza 105 cm, puno mu je to u velkoj travi, pogotovo u uzbrdici, a ima i ripnjace gume, ove su za odrzavati nogometne terene, ne vinograd, to bi proklizavalo u breg.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Kako si i rekao realna. Vrti se taj ohoho na njuskalu. Mislim da mu je bila malo veca cijena. I nije premium nego SE.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne znam koliko je dugo gore,nikad se nisam zanimao za JD,ovog bi kolega pogledao,mada se meni to ne dopada baš...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj traktor je kod tog švercara već više od 2.god ja sam ga malo gledao izvana jer gazda nije bio doma da zađem unutra. Neizgleda loše,samo kakav mu je motor i getriba treba pogledat.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa meni se svidja kad su sredjeni traktori. Traktori se ionak ne kupuje na izgled, nego nakon detaljnog pregleda i probe.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bitno da nema elektronike... Ništa osim powershifta,uključivanja kardana, i još ona dva guma,možda prednji pogon i špera?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
I ja sam gledal tog Hurlija, stvarno dobro izgleda.
karlo.bozic@ definitivno se slažem sa tobom. ne bi nikad kupil , pa čak ni pogledal traktor dok ga vidiš cijelog , zmazanog i masnog, pa dok se sve klempeće na njemu... Mislim da to puno govori o odnosu vlasnika prema stroju .
 

Najnoviji postovi

Na vrh