• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
Ja vidio tog hurlija kod gazde kad sam isao gledati internationala,covjek uvaza i sredjuje traktore i prodaje...meni se osobno izvana bas i nije svidio,kabina je neka cudna,unutra nisam bio jer je sve bilo izvadjeno van,nije mi u cjenovnom rangu pa se nisam interesirao..
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
I pretpostavio sam da je to neka preprodaja. Ali kak velim, meni se osobno sredjeni traktor svidja. A kad bi se isao kupovati, treba sve detaljno pregledati i isprobati i zapregnuti traktor u neki posao, najbolje oranje, zagrijati na radnu temperaturu, i onda se vide svi potencijalni problemi.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sa cijenama je na nebu,a možda je i oprema u vrhunskom stanju pa opravdava cijenu
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nema ti kod njega ništa ispravno,bil sam tam već...

Ma nebi se baš složio.To mi je kolega,ali ne zato da ga falim nego on sa svim svojim strojevima radi,a tako i kupac proba raditi pa vidi kak se stroj ponaša,a cijene su svakakve,meni recimo velike,ali ljudi kupe po tim cijenama.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam kod njega gledao Zetora 6211,prvo-motor je bio gotovo,drugo-papiri nisu štimali,treće-nije ga htio ni izvesti iz štaglja,praktički nas je istjerao iz dvorišta... Imao je i nekog JD-a,i NH,sve krampovi... A imao je nedavno Zetora 6011,čak je pristojno izgledao (na slikama) i cijena je bila ok,ali nikad više ne bih išao kod njega,ni da mi ga pokloni,baš radi lošeg ponašanja...
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Bio danas vidjet stroj, u pravu si antonio naftiran je, ima nekih sitnica, ali ipak je to kombajn 30 godina star i za te godine izgleda solidno, samo me muci sto sam slab sa znanjem o tim serijama, neznam koje su im mane, i sto se svabo bas i nije pretrgo sa pranjem poslije zetve, izgleda kao da je jucer iz polja izasao a ko zna kad je zadnji puta kosio
 

Najnoviji postovi

Na vrh