• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Na kolegu markija sam mislil na ono sa vojskom. :) Eh, kaj se u Požegi svetila ona stara krama u auto bojni nakon nafte! :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Nisam, nažalost...

Znači krpu umočiti u naftu i gas?

Mozes i uzeti kompresorski nastavak i nanjeti tanak sloj pod pritiskom, jako korisno kad odmascujes nekaj na traktoru. Poslije samo minivas i sjaji ko pasja jaja.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Hahaha, i to kakva!

Nego pogledaj mu i ostale oglase. Nemreš promašiti.

Jedino po kg bi ovo moglo prići.
Da mi je znati šta radiš s njime da dođe do takvog stanja.Da li uopće mijenja ulja i filtere?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
A sta mislis da mu je prvi vlasnik. Kupio ga mozda prosle godine sa 20 i kusur tisuca sati na nekoj licitaciji.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nemora značiti da je sa licitacije. Imaš seljačine koje ništa ne štede i ne održavaju samo teraju dok ide.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
A ovo ne vidite?
Traktor ima i zaštitni luk koji nije na njemu
Uz njega dolazi plug 12" desni
I šprica 250 litara


Ali opet je to preveč para
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Šprica stara u metis i što daje plug od 1000 kn.
Takav traktor po meni ni 5000 eura ne vrijedi čist luđak.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
dečki najte se opterečivati z takvim biserima,oglasnik nije ništ drugo nego popis želja.realnost je nekaj sasvim drugo...:icon_fU:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Štore,zetor i universal imaju prenapuhane cijene... :icon_oak:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
A koliko onda vrijedi moj Štore, čiju ste unutrašnjost i vanjštinu svi vidli?
Ulupano je u njega najmanje 10t kn materijala, bez rada?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A koliko onda vrijedi moj Štore, čiju ste unutrašnjost i vanjštinu svi vidli?
Ulupano je u njega najmanje 10t kn materijala, bez rada?
Moraš staviti naljepnice Zetor xxxx staviti zetorov kuplung i getribu i onda bi puno vrujedil :icon_fU::icon_fU:Traktori kaj imaju naopak lamele (najprije kardanska pa vučna) i naopak snopove nekak ne volim (Rakovica , Landini , Štorkić, Unić i ostala ciganska brača):(emo):
 

Najnoviji postovi

Na vrh