• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Pa koliko se više ulje u getribi grije u oranju i malčiranju nego u praznom hodu tako dabi taj vrlo brzo i kod kuće stao.
Mislim da nije isto par sto kilometara max brzinom i orati 4-5kmh,ali nisam od struke i možda krivo mislim.
Nit znam koji je konkretno model,nit ništa osim kak sam napisao,tak da mogu samo trabunjat,ali kužiš poantu.
Uglavnom ušteda od 2000-3000 tisuće kn nije nikakva ušteda ako se kakva havarija dogodi putem kući sa strojem u koji prvi puta sjedaš na "majkemi,100% je ispravan od bivšeg vlasnika".
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,711
Jednom sam kupoval u zelini kod čegeca neke dijelove i tak nekakav razgovor kak mi baš nije blizu do njega ak nekaj nebu štimalo, a veli čovjek da im je mušterija davnih godina dopeljala Zetora na popravak iz TETOVA. o_O:oops:
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa koliko se više ulje u getribi grije u oranju i malčiranju nego u praznom hodu tako dabi taj vrlo brzo i kod kuće stao.
Najviše se ulje grije u vožnji,bilo pun bilo prazan jer se najviše elemenata vrti u isto vrijeme najvećom brzinom,da bi se vozio 40kmh kolko traktor ide,znači da i motor tjeraš na ful gasu cijelo vrijeme tak da ni to nije isto oranju
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Ja bi uvijek odabral da vozim traktora sam nego da nekom placam te nerealne cifre za prijevoz.
Ako kolega ustedi 300 eur za 8 sati voznje, pa tu se nema kaj razmisljati.
Gde se moru ti novci zaraditi za jedan radni dan, nigdje.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ako traktor ide toliko kako on piše, ne bi sigurno platio vučnu.

Praviti pauze i ako je traktor ispravan ne smije mu ništa škoditi.

Ako krepa, to znači da bi i u prvom poslu u njivi krepao.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Ako traktor ide toliko kako on piše, ne bi sigurno platio vučnu.

Praviti pauze i ako je traktor ispravan ne smije mu ništa škoditi.

Ako krepa, to znači da bi i u prvom poslu u njivi krepao.
Ajd da se neko slaže samnom.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Samo ti njega dopeljaj doma bilo kojom metodom i nek te služi bez ikakvih problema.to je najvažnije;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh