• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Ma nemam pojma... Znam samo da je takve krizeve proizvodila samo jedna firma u ex.YU (u Srbiji) i proizvodi ih i dan danas i kako cujem da je skupo u vrazju mater. Zato to treba redovno podmazivati i nece biti problema...

Stos je sto u uputama pise da treba na svakom krizu odvrnuti sarafcic, staviti mazalicu, i vratiti sarafcic (cep) na mjesto. Jednostavnije je kupiti 16 mazalica, pozavrtati ih jednom i miran si a ne skode da su stalno na krizevima...

soko mostar je proizvodio ne znam jel još rade ali evo sajta pa provjerite http://www.kardani-soko.com/pol_os01.htm
 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Ja mislio da na breni nije SOKO prednja vuca... A u biti i cija ce bit ;)

Meni je receno da negdje u vojvodini ima firma koja pravi nove poluosovine, al skuuuupo, pa da zato trziste polovnih cvjeta...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ovakve jos nisam vidio kod nas ,šta kažete na ovog fiata
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-6594-dt-oglas-6843945

Joj i taj BAKOV!!!! S tim čovjek bolje ne imati posla!!!

Još i na priše 70 ks....cccc, neznam stvarno kaj bi rekel.

Kum je uzel istog takvog prije jedno 5 god kod njega, opelješio ga je s ludom cijenom da na dupe padneš.

Inače FIAT-Agri serija 94 je mala serija 60-94, 65-94, 72-94, 82-94, 88-94.

65-94 je točno 65 ks, 4 cilindra, vodom hlađen motor!
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Joj i taj BAKOV!!!! S tim čovjek bolje ne imati posla!!!

Još i na priše 70 ks....cccc, neznam stvarno kaj bi rekel.

Kum je uzel istog takvog prije jedno 5 god kod njega, opelješio ga je s ludom cijenom da na dupe padneš.

Inače FIAT-Agri serija 94 je mala serija 60-94, 65-94, 72-94, 82-94, 88-94.

65-94 je točno 65 ks, 4 cilindra, vodom hlađen motor!

jbt.,ja mislio da je to još i povoljno (pao i ja na izgled),
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
nisi vidio!? obicna serija 94! malo unaprijeđena serija 90! izvana taj neki poluokrugli oblik(moderniji) a iznutra malo vise elektronike,mislim da ima cak i EHR
al ovaj ga nabio cijenu,a sve 4 gume ćeloston


onda za i cipele još treba dat nekih 10 -tak tisuća kn
-to je već 100 000 i još ima i zračno hlađenje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
haha ! svi fiati prvi broj im je KS a drugi serija,jedino njegov ima 5 ks vise no sto pise

Kolega Šanana vam je sve objasnio o kakvom se igraču radi,ima on 2 lagera i uvijek neke žrtve nalete,fala ljepo ali ja ne bih kad ima ovih iz prve ruke pretržaca:finga::finga::rolfer::rolfer:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Evo ljep zmajček http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva-berba/kombaj-zmaj-oglas-6913345
E sad jel to ima zadnju vuču ili samo gume takve?:finga:

koliko ja znam da nijedan zmaj nema zadnji pogon..gume su valjda od raktora..:gitarist:a što se bakova tiče nemam pojima,nismo nikad tržili jedino mi tast kupio rolo prešu od njega i još ide za svojim zekanom po nju i on pametan je neproba tamo nego dođe doma pokopči crijeva ono neće dizati vrata i zove ga a on se počne izgovarati i nakraju mu tast odveze prešu i ostavi pa dođe za par dana opet po nju dok ju je složio...bitno da ju je premazao sa naftom da se sjaji...a tast pada na sjajnu boju...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vidim svi imaju samo rijeci hvale za bakova :lol:
ja sam kod njega kupio malog mf-a pa smo za niti godinu dana radili polugeneralku :weedman:
ali cijena je bila realna, rekao bih..
 
B

Bobo

Guest
Ne znam, ovdje je par ljudi trzilo kod njega i kao sto i Tibor kaze... Cjena realna sa stanjem stroja...

Ali nadje se i dobrih stvari, po normalnoj cjeni...


Sto se tocka za plug tice, imam srece pa moj nisam na njsukalo jos stavio. Original od Vogela 950 ravnjaka, NEKORISTEN... Kad bude tocak gore, bit ce i cjena negdje pola od novog ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
vidim svi imaju samo rijeci hvale za bakova :lol:
ja sam kod njega kupio malog mf-a pa smo za niti godinu dana radili polugeneralku :weedman:
ali cijena je bila realna, rekao bih..

Za mene to nije ljudski kaj on radi...iskreno neznam za goreg švercra!
 
L

ler

Guest
Bakov je prijatelji druga ruka u trgovini što naleti on kupi i namiriši i uvali drugima pa tko voli nek izvoli kupiti kod njega
 

Najnoviji postovi

Na vrh