• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
vidi se ,na prvoj brazdi nove rupe,vidi se stara,na drugoj ubačen komad od olta pločevina (plavi se) i druga je greda-sredina
 
B

Bobo

Guest
Brazde su ostale na mjestu, sve su rupe original koliko ja to vidim... Greda je iza upore produzivana i naprijed se vidi komad plocevine uvaren i nista drugo tu nije radjeno...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
po meni bolje izgleda tak zeleni nego dok je crveni...dosta put ih ljudi znaju mjenjat sa JD jer su takve boje i na haubi piše JD:finga::rolfer:
 
B

Bobo

Guest
To su original tako farbani traktori... Suradnja s JD, zaboravio sam vec zasto... Bilo je 2-3 modela i bili su dva u pozegi. Jako dobri i zahvalni traktori kao i svaki drugi zetori.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Zanimljiv:
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-massey-ferguson-5465-oglas-6909852

Čini mi se da ga prodaje "Jurval"..
Malo je prefarban,stavljene nove gume,nije mi jasno čemu sve to na tak mladom traktoru,taj se izgleda negdje jako naradio...:scratch

Cijena je dosta povoljna s obzirom na nove gume,ph+kardan i još ima postolje za utovarivač...

Nosači su od sigma4...
Čini se da se taj naradio, dok je dobio novu obuću i malo je farbuckan...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zanimljiv:
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-massey-ferguson-5465-oglas-6909852

Čini mi se da ga prodaje "Jurval"..
Malo je prefarban,stavljene nove gume,nije mi jasno čemu sve to na tak mladom traktoru,taj se izgleda negdje jako naradio...:scratch

Cijena je dosta povoljna s obzirom na nove gume,ph+kardan i još ima postolje za utovarivač...

Da to je kod Jurvala,znam jer je šogor tamo uzeo omotač,taj MF tamo stoji već 2god od kad ja znam,a možda i duže. Sada je sređen ali prije je bio katastrofa,gume su bile koma pogotovo prednje nisu uopče imale ripne,utovarivač ima sigmin,unutrašnjost ju bila bože sačuvaj :madmana: prijašnji vlasnik ga nije nimalo čuvao,a sada vidim po slikama da je malo sređen
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taj MF mi je jako poznat, samo da mi je doznati ime prvog vlasnika!
Ako je to taj za kojeg mislim vrlo je vjerojatno da je traktor oduzet od vlasnika zbog neplačanja kredita.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa tako strojevi idu u Jurval jer su uzeti na lizing ili kredit pa ljudi nemogu odplačivat i banka im zapljeni strojeve.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa tako strojevi idu u Jurval jer su uzeti na lizing ili kredit pa ljudi nemogu odplačivat i banka im zapljeni strojeve.

Znam, zato to i pišem.
Jel bi htjeli dati u Jurvali informaciju o prvom vlasniku, kaj mislite??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Taj MF mi je jako poznat, samo da mi je doznati ime prvog vlasnika!
Ako je to taj za kojeg mislim vrlo je vjerojatno da je traktor oduzet od vlasnika zbog neplačanja kredita.

I dal znaš kaj više o traktoru??

AK su gume potrošene bile do kraja,znači sigurno ima preko 8000rs,kaj je puno s obzirom na godište..Inače na slikama je ko nof,izgleda da je puno uloženo u njega,još ako je i unutrašnjost bila loša kak Dado veli,a ova sad je bez i jedne ogrebotine...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
osobno sam sjedio u tome traktoru,i znam kak je prije izgledao,prednje gume su bile skroz loše ako su imale 10% ripni onda su bile dobre.Zadnja ljeva je bila probušena ili samo je ispustila,jer je guma sjela do kraja i zadnje su gume imale oko 30-40% ripni,vrata vozača nisu sjedala kak se spada,unutra je bio sav zapušten,vidilo se da je traktor radio i to puno ili da je imao jako nemarnoga gazdu. I ako malo bolje pogledate vidjet ćete da je traktor farban prednji i zadnji hidraulik,ko zna možda je još nešto farbano.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stavljao sam ga. bio je prijatelj gledat ali nije bio odusevljen vidjenim.
kao sto pise nema alnaser i poluge hidraulike, pise kvar mijenjaca ali nema uopce ni poluge mjenjaca :lol: nema kardan prednje vuce cini mi se. kao sto se vidi vrata, zadnja sajba, bocni prozori..
pitanje kakav je uopce motor. kaze ispravan ali nemozes ga upalit pa vjeruj na rijec.. srecom sada je dopunio oglas i stavio jos slika. kada sam ga nasao i pokazao prijatelju bilo je manje slika, veca cijena i nije pisalo sta sve fali..

taj bi eventualno dobro posluzio kao donor organa..
 
B

Bobo

Guest
ahaaa... Steta... Taj ce negdje otici na kilu ili kod nekoga kao sto kazes tko ima volje donesti svoj anlaser i akumulator pa ga pokusati upaliti i ako se pokaze ok moguce da ce naci svog kupca...
 

Najnoviji postovi

Na vrh