• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

bosniahos

Guest
Bok Kičo dobro si nekima odgovori, a nema se iskustva ali nema veze umom kraju ima stara uzrečica-išla bi baba u Rim kad bi imala sa čim.Ovaj MF je stvarno stroj al nema se baš onih dlakavaca kuna im je ime hahaha.Mada i ovih Eu bi trebalo puno više čak 7.5 puta više od dlakavaca hahaha al neki nikako da to shvate pa onda poslije kad dođe drž nedaj krive banke i one koji pomalo dišu.Valjda nisam nikog naljuti.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ovaj MF je stvarno stroj al nema se baš onih dlakavaca kuna im je ime hahaha.Mada i ovih Eu bi trebalo puno više čak 7.5 puta više od dlakavaca hahaha al neki nikako da to shvate pa onda poslije kad dođe drž nedaj krive banke i one koji pomalo dišu.
oprosti al nisam skužio kaj si z tim htio reči...kakvi dlakavci??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kuna__SOP.jpg



=


kuna-1-a.jpg

dali ti je sada jasnije?
nekada pomogne ako pokusas jos jednom procitati post a ne odmah odgovarati.
ima jedna zanimljive uzrecica vezana uz ovakvu situaciju :icon_lol:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
kuna__SOP.jpg



=


kuna-1-a.jpg

dali ti je sada jasnije?
nekada pomogne ako pokusas jos jednom procitati post a ne odmah odgovarati.
ima jedna zanimljive uzrecica vezana uz ovakvu situaciju :icon_lol:

Ovo nema ni u prvom razredu osnovne škole. Ovako se rade slikovnice.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
čudno...neznam kaj bi moglo biti...i ja sam danas obnavljal oglase i nikakvih problema...malo prije sam išel pogledati..

baš tako, kada ih deaktiviraš pa ponovo aktiviraš vračaju se na istu poziciju, evo isprobao sam izbrisati i postaviti ponovno i onda su na prvoj poziciji, imam neke karambolirane aute i prodajem djelove sa njih i malo malo mi brišu oglase jer traže da svaki dio bude posebno, i to ispada da bi morao staviti milion oglasa a čim pređe više od 10 u jednoj rubrici onda traže da plačaš 350 kn mjesečno za tzv. njuškalo trgovinu, oglas naslova tipa Peugeot 206 u djelovima po njima ne prolazi iako u opisu odprilike navedeš šta imaš i po kojoj cjeni....


pitam se u vezi ovog oglasa dali je moguće ili je to samo fora da taj trakotor ide 40 km/h
http://www.njuskalo.hr/traktori/rakovica-landini-60-konja-generalno-sreden-18000-kuna-oglas-5484874

ovo je isti takav ali nu gazda ne navodi da ide 40 km/h,
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-traktor-oglas-6989837
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
E to je masina....samo mi nije jasno kaj je radio da je tako uscuvan a ima 6900 sati (mislim na boju)

Inaće ta firma AGRAR ima u oglasniku dosta dobre strojeve i povoljne po cijeni.
Da li je netko imao iskustva s njima i da li je to sve tako stvarno ili samo dobra reklama?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
nemrem tvrditi za toga,ali ima kod mene u selu jedan IMT 542 stara linija kaj ide prek 60km/h :icon_lol:

da i ima ovjes od TAM-a 80, :icon_biggrin:

znam da je kratak i da se hoće dignuti a za ostalo nemam pojma
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
da i ima ovjes od TAM-a 80, :icon_biggrin:

znam da je kratak i da se hoće dignuti a za ostalo nemam pojma
ozbiljno ...ne zaj.... se.koristi ga sam za špricanje,rastepanje umjetnog i tak neke lagane poslove sam kaj se nikad ne vozi full gas i užasno mu teško dok ide po putu u najvećoj brzini makar je i prazan bez opterećenja...
to po putu zgleda ne baš ovak,al slično
[YT]v=3lmE17Dg23w[/YT]
 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Krivi konusno-tanjurasti par ugradjen...

Ima kolega 577 stari tip i igrao se s kombinacijama konusno-tanjurastih zupcanika i ugradio je neki ne znam ni od cega. 577 ide garant 60 na sat ako ne i brze posto je i na pumpi otvoren,,, gadno za gledati a ne zelim ni znati kako s tim traktorom staje.

Rekao je da mora naci kombinaciju izmedju ovog sto sad ima i tvornickog i da mu je to taman za ono a sto njemu treba.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Krivi konusno-tanjurasti par ugradjen...

Ima kolega 577 stari tip i igrao se s kombinacijama konusno-tanjurastih zupcanika i ugradio je neki ne znam ni od cega. 577 ide garant 60 na sat ako ne i brze posto je i na pumpi otvoren,,, gadno za gledati a ne zelim ni znati kako s tim traktorom staje.

Rekao je da mora naci kombinaciju izmedju ovog sto sad ima i tvornickog i da mu je to taman za ono a sto njemu treba.

e to ima smisla,, ali sa povećanjem brzine gubi snagu i još kada ima mali izbor brzina onda to i nije neko rješenje kao npr. na onom iz oglasa koliko je meni poznato ima 4 brze i 4 spore
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
nemrem tvrditi za toga,ali ima kod mene u selu jedan IMT 542 stara linija kaj ide prek 60km/h :icon_lol:

Kolega MIKE veli istinu dečki, poznajem i ja tog čovjeka i stvarno taj 542 leti po cesti, ali ne na full gasu. Obično ga viđam s špricom oko 400-500 l. Ima čovjek i rusa 892 čini mi se, to kolega bude bolje znal.
Uglavnom, čul sam priču o tom 542 da je kemijano nekaj u getribi.
 
B

bosniahos

Guest
Dobro Mike to je od onog politika iz tvog mijesta,što ga nisi pita kako je to uradia i zbog čeg ide tako sporo pod ler gasom.Nasmijat češ se garant.Mada sumnjam da če ti htijet obijasnit,malo piše nosinom po oblacima.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Dobro Mike to je od onog politika iz tvog mijesta,što ga nisi pita kako je to uradia i zbog čeg ide tako sporo pod ler gasom.Nasmijat češ se garant.Mada sumnjam da če ti htijet obijasnit,malo piše nosinom po oblacima.
a čuj igrač je on...:icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh