• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zanimljiv, ali ruzan.. uh :icon_eyes:

sto se tice oglasa na njuskalu, sada sam obnavljao neke oglase sto su istekli i prilikom obnove skoce na vrh stranice. dakle opcije za koje ja znam su platiti, brisati pa postavljati ponovno ili cekati da istekne oglas..
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
meni se bas svida ovakav, jel ima reverzer? posto je idealan za prednji utovarivac bilo bi dobro da ima reverzer kraj volana
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
meni se bas svida ovakav, jel ima reverzer?

ove serije jos nemaju reverzer kraj volana. kod njih su s desne strane 2 mjenjaca. na jednom su brzine, a na drugom je reverzer ili 2 grupe brzina sa rikvercom u svakoj grupi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da su mi pare sad bih iso po ovog drugog i malo ga poglanco i zacas bi mogo izgledat ko i onaj prvi!
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
kaže da prva vuča ne radi i da ne zna od čega je on je tako kupio uzeo bi 539 pod račun samo me muči od čega je prvi most i kako je to pripaso malo mi liči na torpedinu. Bobo sigurno zna???
 

Najnoviji postovi

Na vrh