• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh kad vidim da je upitanju steyr odma mi inspiracija naraste..gazda je pravi nema kaj a bome i ima prave stojeve..takve steyre dosta put5 znaju koristit na sili kobajne tj naprijed mu ih zakače i lijepo se vozi kao u kombajnu..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
uh kad vidim da je upitanju steyr odma mi inspiracija naraste..gazda je pravi nema kaj a bome i ima prave stojeve..takve steyre dosta put5 znaju koristit na sili kobajne tj naprijed mu ih zakače i lijepo se vozi kao u kombajnu..

mali plavi tip je švercer očigledno kad ima tolike stojeve i to tako velike,čisto sumnjam da on radi sa tima strojevima:icon_eek:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ovaj prvi kad se pojavio pisalo je 75000 kuna a sad je već podigao stavio ga samo radi reklame

Puko čovjek, po ovom kaj radi s cjenom očigledno je da ga reklamira da vidi narod kakav stroj ima.
E takvomu bi volio doči u dvorište i reči mu par stvari po spisku....heheh:icon_blackeye:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nije prvi puta da majstori stave oglas pa sutra podignu cijenu. Ima ljudi koji uopce nesto ne zele prodat al stavi oglas i nabrije cijenu pa ako tko uleti - uletio je.
Nema dugo sam kupovao tanjuracu i danas jedna cijena sutra vec druga naravno veca. Vidi majstor zove se pa ajd da sto zaradi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mozda je covijek kad je stavio 75000 imo dosta poziva pa je podigo cijenu da vise zaradi ko ce im znat sta im se mota po glavi ako stavis manju cijenu od prosjeka svi ti misle da nesto ne valja kad je mala cijena!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ja ga budem nazvao iz zajebancije i ponudio mu 50.000 kn i budem mu reko da takav traktor jednostavno više ne vrijedi...hehe i još mu ostavim broj nek me nazove dok sam skuži da ga nebude prodo da moja ponuda i dalje stoji :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma ja ga budem nazvao iz zajebancije i ponudio mu 50.000 kn i budem mu reko da takav traktor jednostavno više ne vrijedi...hehe

Pitaj ga jel moze za 100... shvatit ce odma da ga za****vaš! hahahaaaa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ma ja ga budem nazvao iz zajebancije i ponudio mu 50.000 kn i budem mu reko da takav traktor jednostavno više ne vrijedi...hehe i još mu ostavim broj nek me nazove dok sam skuži da ga nebude prodo da moja ponuda i dalje stoji :)

A kaj buš napravil ako pristane?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja ga budem nazvao iz zajebancije i ponudio mu 50.000 kn i budem mu reko da takav traktor jednostavno više ne vrijedi...hehe i još mu ostavim broj nek me nazove dok sam skuži da ga nebude prodo da moja ponuda i dalje stoji :)

:D::D:jos mu reci da ga kupujes na nevideno dolazis s parama tovaris i vozis bez probe traktora :D:
 
B

Bobo

Guest
Imam takvih LOSIH iskustava... Kolega me lijepo zamoli da mu stavim na njsukalo 558. Traktor sredjivan od A do Z... DOSLOVCE je mjenjano sto treba i ne treba. imao je kabinu ali ju je bacio. isao je u BiH kod nekog lika po original nosace blatobrana, nije htio praviti od plocevine jer nije to original. original volan trazio, ne onaj indijski sto ljudi stavljaju. Isao je u krajnost i popravljao dinamo i stari anlaser da bude 100% original, mislim cak i da je dva akumulatora stavljao... ma ono LUDOST. Nove sve 4 gume, kompletna zracna instalacija i original poluautomatska kuka na traktoru

Kaze cjena 27 000kn s kukom... poslikam ja, snimim cak i video i stavim na njuskalo i na forum.

Javi mi se jedan forumas i pita jel to zbilja tako da on ne prelazi toliki put bez veze. Ja kazem da idemo majstoru koji je to radio i da ce ovaj garantirati za traktor i za ugradjene djelove.

Igrom slucaja se kod kolege zadesim i zove ga ovaj. kaze mu kolega, da je, sve je OK, cjena 28 000kn i kuka jos 1000?!?!?!?!

Ja kad nisam propao u zemlju!!!!!!!

I na kraju nakon duuugih pregovora je ovaj moj jos dizao cjenu i ovaj na kraju pristane na 30 000 i kaze da salje kuma i slep sluzbu po traktor i ovaj odustane od prodaje...

Reko, vise NIKAD usluzno stavljati oglas na forum, samo se sramotiti bez veze...

Eno, sad trazi 33 000 i valjda je netko naisao i kupio traktor, ili samo meni prodaje pricu...
 
B

bosniahos

Guest
Ma ima svačeg,pravo je Muhaničar napisa a što ako pristane,tako sam ja jednom nešto glumi i kaže čovik, ono pa može,jebate patak a ja bez marke u đepu ,haha.Tako i neki sve bi al baš se nema.Taj tip možda je na vagi imati ili neimati,a možda je igrač velikog kalibra pa nataj način pere paru za nekog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh