• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
čudno mi je kaj ima torpedov znak...pumpa volana prek remena i kaj onda dok ti remen pukne pri največoj brzini onda završiš v prvom jarku ili banderi...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Imam takvih LOSIH iskustava... Kolega me lijepo zamoli da mu stavim na njsukalo 558. Traktor sredjivan od A do Z... DOSLOVCE je mjenjano sto treba i ne treba. imao je kabinu ali ju je bacio. isao je u BiH kod nekog lika po original nosace blatobrana, nije htio praviti od plocevine jer nije to original. original volan trazio, ne onaj indijski sto ljudi stavljaju. Isao je u krajnost i popravljao dinamo i stari anlaser da bude 100% original, mislim cak i da je dva akumulatora stavljao... ma ono LUDOST. Nove sve 4 gume, kompletna zracna instalacija i original poluautomatska kuka na traktoru

Kaze cjena 27 000kn s kukom... poslikam ja, snimim cak i video i stavim na njuskalo i na forum.
/QUOTE]

Kolko dugo se taj traktor već prodaje? jer sjećam se tog oglasa a slabo pratim forum zadnju godinu dana.
znači prodaje ga a moli boga da ga ne proda.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
mali plavi tip je švercer očigledno kad ima tolike stojeve i to tako velike,čisto sumnjam da on radi sa tima strojevima:icon_eek:

čovjek je iz Banove jaruge, ovaj 375 je u oglasu ohohohohom svojevremno mi j emalo zapeo ta oko ali je tip u međuvremnu podigao cjenu bio je prvo oko 90 000 kn
 
B

Bobo

Guest
Imam takvih LOSIH iskustava... Kolega me lijepo zamoli da mu stavim na njsukalo 558. Traktor sredjivan od A do Z... DOSLOVCE je mjenjano sto treba i ne treba. imao je kabinu ali ju je bacio. isao je u BiH kod nekog lika po original nosace blatobrana, nije htio praviti od plocevine jer nije to original. original volan trazio, ne onaj indijski sto ljudi stavljaju. Isao je u krajnost i popravljao dinamo i stari anlaser da bude 100% original, mislim cak i da je dva akumulatora stavljao... ma ono LUDOST. Nove sve 4 gume, kompletna zracna instalacija i original poluautomatska kuka na traktoru

Kaze cjena 27 000kn s kukom... poslikam ja, snimim cak i video i stavim na njuskalo i na forum.
/QUOTE]

Kolko dugo se taj traktor već prodaje? jer sjećam se tog oglasa a slabo pratim forum zadnju godinu dana.
znači prodaje ga a moli boga da ga ne proda.

Prodaje se dosta dugo... kad ovaj stalno podize cjenu iz samo njemu poznatih razloga... trebo je odmah staviti 45 000kn i problem rijesen.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kak god ima dobre traktore al ipak mi se največ sviđa ovaj ATV... cjene su pretjerano male za takve traktore ...pa neki više cjene zetore nego ovaj JD...a zetor se može sakriti iza JD-a
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
kak god ima dobre traktore al ipak mi se največ sviđa ovaj ATV... cjene su pretjerano male za takve traktore ...pa neki više cjene zetore nego ovaj JD...a zetor se može sakriti iza JD-a

Fejk oglas, pogle bolje..
 
B

bosniahos

Guest
Takvovog je kupio moj rođo u Slatini i bio mu je ka kučni ljubimac,10 godina ništa nije popustilo.jer ništa nije teže od odlaska u vinograd sa gajbom radio.I onda je posudil zetu da ode u drva s njim,e onda je bilo pa Boga ti kako si to sve uništio a kod mene 10 godina ništa hahaha.Zet je dvaputa uzimal od banke pare da ga dovrše majstori.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Na poslu sam, listam njuškalo (jbga nemože me gazda tolko malo platit kolko ja mogu malo radit, a ne plaća me niš tak da i previše radim)...

Meniinteresantni traktori:

http://www.njuskalo.hr/traktori/carraro-agriplus-95-oglas-5960823
carraro-agriplus-95-slika-16159528.jpg

skup ko drago kamenje ....



jedan same s prednjim utovarivačem
http://www.njuskalo.hr/traktori/same-explorer-70-prednjim-utovarivacem-oglas-7249553

dobra cijena i naredan i dobar traktor

same-explorer-70-prednjim-utovarivacem-slika-20228556.jpg


ljubitelj sam fiata pa evo jednog

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-agri-980-dt-oglas-7216890
za njega bar dijelovi nisu tolko skupi ko za druge zapadnjake..

bilo je već komentara o njemu
fiat-agri-980-dt-slika-20124239.jpg


još jeda, carraro meni u susjedstvu

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-carraro-agriplus-85-oglas-6931260
traktor-carraro-agriplus-85-slika-19198735.jpg


jedan renault s prednjim utovarivačem

poprilično kompakran i okretan stroj...
http://www.njuskalo.hr/traktori/renault-cergos-oglas-6808752

renault-cergos-slika-18804361.jpg


edit od kad renaulti imaju JD motore? što nisu imali MWM?
 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Koliko ja znam prvi su bili s JD motorima... Kasnije ih claas uzeo pod svoje i sta se poslije izdogadjalo pojma nemam...
 

Najnoviji postovi

Na vrh