• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Aj super onda :-D pa znam da su manje više sve te sipove imale sve prijenose prek kardana
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Visina 75, to je sasvim dovoljno za zaoravanje mase, još ak je razmak barem 95, nema problema u kukuruzovini.
Uvijek postoji opcija ako je plug dovoljno visok i dugačak i ako svejedno štopa u kukuruzovini zbog predplužnjaka da se oni skinu i postave se dobri deflektori na daske i ori miško kak god želiš i kaj god želiš!
Piše da preplužnjake ima, nege mene brine kak zmontirati nosač za crtalo na zadnju brazdu, pošto je to vario plug, ali se ručno štela ak ose ne varam?? Gledal sam i ja tog pluga, jedino me brine to za crtalo. Cjena je ok da nemre biti bolja za takov plug, s tim da je plug ravan i ne varen!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Sve se da pripasta ak imaš volju. Meni se čini ok ovak na oko, e sad kad ga vidiš uživo to druga onda priča...
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čekao sam da ga netko stavi ovdje :icon_e_geek: :icon_cool:

Ljudi ovo je SILA od trakora,tko ga kupi sigurno neče požalit i bit če gazda s takvim traktorom..Tužan sam kaj ga ne mogu kupit :frown:

Eh da je sad para, to bi bilo kod mene u dvorištu!!!
Nepatim ja na niti jedan novi, za mene je ovo zakon, 6 cil i 105 ks, čista mehanika, samo toči i vozi!!!:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh