• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobijo je covijek lijepu reklamu gadno se zamijerio vlasniku traktora!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa ovo je realna reklama,pa ne voze ljudi bez veze PVP svuda okolo a njemu najmanje i ostale rabote,ma ima doma strojeva koje prodaje godinama i još budu dugo na prodaju,sve se vrača ,sve se plača:icon_butt::icon_butt:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma sam sebi je on napravio reklamu sa svojim poslom i odnosom prema ljudima,ne možeš derati ljude pa svi sve znaju,moj prijatelj je prije nekoliko godina imao problema sa velikm IHC om,pojedini majstori tipa ovoga su dizali cijenu popravka PVP do astronomskih visina,jedan je bio pošten i jednostavno rekao da on to ne zna složiti ali je preporučio majstora koji zna,ovaj majstor bio toliko koretan i fer i prijatelju složio za puuuuuuuuuuuno manje love ,i takav majstor uvijek bude imao posla,mislim da je bio neki BOSCH servis u Zaprešiću
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Nekak mi se čini koda je ovo neka kamionka bila a čovjek ju složijo ko novu Tehnostrojku

http://www.njuskalo.hr/poljoprivreda-ostalo/prikolica-16t-oglas-7264617
mislim čak da i nije od kamionke...zato kaj jače i veče kamionke imaju visoku glavnu šasiju pa kod prednje osovine se sužava...barem ja nisam nikad vidio takvu kamionku sa ravnom šasijom...a sad al je il nije to najbolje pitat vlasnika...
jedan je bio pošten i jednostavno rekao da on to ne zna složiti ali je preporučio majstora koji zna,ovaj majstor bio toliko koretan i fer i prijatelju složio za puuuuuuuuuuuno manje love ,i takav majstor uvijek bude imao posla,mislim da je bio neki BOSCH servis u Zaprešiću
e takvi pošteni če i opstat i prijašnje "mušterije" če se uvijek sa zadovoljstvom prije uputut k njemu nego nekom koji je bezobrazan i bolje nekaj zahebe nego složi mada taj bio i duplo bliže...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
eh tak je to danas...daš na popravak neki dio i onda ti spoberu skoro sve kaj valja i stave ti nešto tolko kaj radi...i još ti to sve masno naplate...
 
B

Bobo

Guest
Kardan okrece samo vretena nazad a hidraulicno pomicanje podnih letvi... Jako dobra stvar. Stimas brzinu kako zelis, imas rikverc na rucki u kabini, ma ono, odlicna stvar...
 

Najnoviji postovi

Na vrh