• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
taj zetor je več preprodan več drugi put. kod prvog gazda je tu bil blizu zeline nedaleko od mene za 4000 eura dosta dugo se prodaval, i eto ga sad opet
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Što god da je radil, te novce ne vrijedi, nemaš prednji pogon itd. Za toliko kupiš pravi zapadni traktor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bez prednje vuče i još bar 40ks jako malo vrijedi kad sam ga vozil jako me razočaral .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,772
Poznam gazdu. Slagal ga je za sebe.
Ak je valjal na bregima, onda Marko pri tebi, na ravnici vrijedi dva 355.
O cijeni bi se dalo razgovarati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Poznam gazdu. Slagal ga je za sebe.
Ak je valjal na bregima, onda Marko pri tebi, na ravnici vrijedi dva 355.
O cijeni bi se dalo razgovarati.

Za ravnicu ok ali ZJ jesi probal sa njim sa prikolicom silaže u rikverc posrami ga puno slabiji traktor :icon_hang:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Znam ciji je to,meni je taj covjek jedne godine malčiro s fiatom 640,vidi se na jednoj slici tam u pozadini
Kupljen tam negdje oko kutine il di vec,ispravan,doma su ga komplet uredili osim guma.
Prodaje se jer je našo neki drugi pa mu trebaju novci.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,772
Za ravnicu ok ali ZJ jesi probal sa njim sa prikolicom silaže u rikverc posrami ga puno slabiji traktor :icon_hang:
Dupljak nije. Za ravnicu OK.
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
Znam ciji je to,meni je taj covjek jedne godine malčiro s fiatom 640,vidi se na jednoj slici tam u pozadini
Kupljen tam negdje oko kutine il di vec,ispravan,doma su ga komplet uredili osim guma.
Prodaje se jer je našo neki drugi pa mu trebaju novci.

Puno hvala na odgovoru
Znaci mogo bi biti dobar sad me sam mući jer meni treba za šumu a neznam dal ti same-i imaju lamelu za prvu vuču ili direktno bez lamele ....
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
@torpedo 7506 - mislim da naši genijalci znaju više o toj temi (ZJ,lisnik,MUHA)
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
@torpedo 7506 - mislim da naši genijalci znaju više o toj temi (ZJ,lisnik,MUHA)
Raspitao sam se nema problema sa prednjim pogonom.Sam je dosta velika cjena a traktor je bos prednje se moraju isti čas mjenjati a zadnje mozda do kraja godine izdrze :/ U cetvrtak idem sa mehanicarom do njega da pregleda traktor pa cemo vidjet dal cemo se dogovoriti
Da i dali on slaze pa preprodaje ili ga je slagal za sebe
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Slagal ga je za sebe al uletela mu ponuda za neki drugi,mozda uspijem ti neki popust sredit hahah
Čovjek se preziva Hupak,sin mu invalid
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Taj traktor meni u susjednom selu, mislim da se kod ovog čovjeka nije previše naradio jer ako se ne varam on nema previše poljoprivrede, ima siranu doma.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,772
Gogo, si ti kupil zamjenika?
Ak nisi, eto prilike (crveno je :) )
 

Najnoviji postovi

Na vrh