• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nisam jos,nema nist posteno... ne bih imal nikaj protiv ovakvog malca,ali ima prednji pogon,a ja trazim iskljucivo solca...

Ima moj susjed takvog 375,1990. godina,sa mjenjacem medu nogama, i traktor mi se strasno dopao,pa kad sam kupovao duplaka,prvi izbor mi je bio takav mf. no,u ponudi je bio samo jedan,kod svercera, 1995. godina,sa mjenjacem sa strane i reverzorom,12+12 mjenjac, ali sav presprican,s losim gumama, a za 125 000kn,tak da je ovaj sa oglasa dobra prilika,i jos utovarivac na njemu...
 

veljko

Član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
110
Znam ali prednja vuca uvek pomaze pogotovo ako je brdovit kraj....................
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja sam u ravnici,sve male parcele pa se sa duplakom teze okretati,a treba mi solac 60-70ks za sijanje,prskanje,kultivaciju,kombajn...

Type-r: previse je izrauban,napola posprican s crnim sprejom,a cijena jaka...

inace,kad sam trazio po sloveniji,nasao sam ovog-

http://www.bolha.com/kmetijstvo-goz...292798482.html?aclct=1396863161&kw=Zetor+7211

traktor mojih snova,kabina kakvu zelim... a kad ono...
te slike su stare valjda 10 godina,traktor na oglasu 1990. godina,preko telefona tip kaze 1993., a u stvarnosti 1989.
sve cetiri gume za promijeniti,hauba udarena,prednji blatobrani povijani,vrata se nedaju zatvoriti... mjenjac,hidraulika i motor su bili ok,ali definitivno nije vrijedil 6800e,kolika mu je bila zadnja cijena...steta prevljenih 900km. isao sam gledati jos par komada,zanimljivo je da su svi stariji od onoga kaj je navedeno...
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Puno hvala na odgovoru
Znaci mogo bi biti dobar sad me sam mući jer meni treba za šumu a neznam dal ti same-i imaju lamelu za prvu vuču ili direktno bez lamele ....

ja sam u šumi svaki dan to ti definitivno nije traktor za šumu
preglomazan preširoke gume još i ćelave dodaj na cijenu još cca 30000kn za gume sve 4 ako hoćeš malo bolje
uzmi si nešto jeftinije a da je kabast odnosno nikakva šminka kao moj lamborghini 955dt
uzeo sam si prije 3mj.lamba 956dt nešto slično kao ta sama možda isto izvana ali je motor 6 cilindara bez turba pre nježan mi je i služit će mi isključivo za transport
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
ja sam u šumi svaki dan to ti definitivno nije traktor za šumu
preglomazan preširoke gume još i ćelave dodaj na cijenu još cca 30000kn za gume sve 4 ako hoćeš malo bolje
uzmi si nešto jeftinije a da je kabast odnosno nikakva šminka kao moj lamborghini 955dt
uzeo sam si prije 3mj.lamba 956dt nešto slično kao ta sama možda isto izvana ali je motor 6 cilindara bez turba pre nježan mi je i služit će mi isključivo za transport
Meni je dobro da je glomazan traktor jer su putevi jako loši i treba bit čim širi torpedo mi je širok 210cm a ovaj je 220cm i to je taman. A za gume znam raspital sam se za cjenu sve 4 kostaju 23000kn za prednje ce valjda pustiti cjenu a zadnje mogu bit do kraja godine dok zaradi bar nes za nove. I da ne dolazi nista u obzir osim same, torpeda i deutza i da nije stariji od 94god
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
taj je prodan prije tri mjeseca,ali oglas je jos uvijek gore na dva-tri oglasnika!
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Jel bi pasalo ovo na 4911???
http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/bosch-pumpa-zetor-5011-oglas-5167020
I jel to puno novaca? koliko je otprilike reparacija stare?

Nedavno mi jedan majstor pričao da je reparacija za 3511 cca 1400 kn, e sad jel ima razlike ili ne neznam. Mi smo vozili ovdje na servis od Ursusa http://www.sporcic.hr/ imaš ga i na njuškalu http://www.njuskalo.hr/trgovina/sporcic1 . Čuo sam da ima i netko u Zelini tko to radi , al nemam kontakt ni ništa. Najbolje bi ti bilo da ovo pitanje postaviš u temi o Zetorima, ima tamo dosta genijalaca koji će ti znati točnije odgovoriti na pitanje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ovaj u zelini je Čegec,jedan od boljih majstora za zetore...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
U Pretokima kod Sv. Ivana Zeline pumpe servisira Ivan Pogorelčnik:
POGORELČNIK d.o.o.
Pretoki 3, Pretoki
10380 Sveti Ivan Zelina
01 2060-372

Za Čegeca neznam dela li pumpe, ali znam da izrađuje zupčanike...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ne čini mi se neka cijena

http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-fahr-dx-120-oglas-11064956

deutz-fahr-dx-120-slika-34111869.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
taj je bio rađen za zapadno trziste,odande je i dosao,ali ako je ovo lakiranje pristojno napravljeno,i ako je mehanicki ispravan,ne cini mi se strasna cijena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh