• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Malce ? 8130 baš ni je mali (ili zezaš) a putna oznaka brzine u Lepavini se poklapa sa kombijen no možda malo laže ali opet je dosta .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Velim da vjerujem za toga JD 8000 serije. Malci su ovi koji se prije spominju.

Nek priča ko kaj hoće, ja ne vjerujem. Belarus ide oko 40, u to sam se uvjeril. No neću više ni dalje, da neidemo izvan teme.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Moj petbrzinac 533 ide oko 40, ovisi jel u motoru SUper 3 ili Super 5 ulje....
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Nikako..
to nije štelajući plug...

To je vjerojatno 14 cola..
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
takvo slično čudo je susjed kupio u švabiji za duplo manje para, daske istrošene pri dnu, ali se daju zakrpat. ima predplužnjake i šteluje se. e sad, isplati li se ići po to tamo, to je već druga priča. ali, mislim da se isplati, ako netko ima kamion, pa par stvari natrpat i dovest.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Moj petbrzinac 533 ide oko 40, ovisi jel u motoru SUper 3 ili Super 5 ulje....

Moj ide onda oko 60 zbog super turba. Još je bilo malo čudno šta me neki dan ne prestižu a nisam ni jako zakoračil crtu
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ne vjerujem da ga prodaje, ali znam da su i prije ljudi uzimali njegove slike traktora za oglase jer su mu traktori uredni i održavani!
 

Najnoviji postovi

Na vrh