• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
samo me zanima kako će slagati cjepanice u 2 reda kad je širina 1.60m

Piše jednostavno skidanje stranica tako da se može slagat u dva reda. Vjerojatno zamišljeno da drva strše van prikolice kad je u dva reda
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
za nase prilike mi se ucinilo povoljno, nove gume su samo oko 1200 EURA, ili sam ja salb na te rage od fendtova pa mi se cini povljno
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ma ti strai fendtovi imaju uzasno ruzni kabinu, ja bih to odmah skinuo i stavio ako nista od nekoga IMT.a
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pogledaj druge oglase ,ima hanomaga kojem se svjetli kroz motor a zagrijan je na 60 stupnjeva ...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ja sam na jednog fendta stavio kabinu od IMT 560 i fino mu je stajala, neznam samo kakve su ove kabine na ovim fendtovima
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
tog sam ja prvi put vidio na njuskalu prije cca 2 godine... da valja,prodal bi se...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ipak se mora priznati da ima bolju farbu od Zdravka

A Zdravko je priča za sebe.. Jedan kolega prošlu jesen bio kod njega.... Veli da taj ima dvije bačve farbe i farbaj....a strojeva i stvari što ni u muzeju nema.... Mislim da je on konkurencija gosp. Pripuzu....

Jel tk ood njega kupovao, iskustva?
 

Najnoviji postovi

Na vrh