• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gle, ako kupi tog 7745, netreba mu više ni onaj universal, ni onaj manji stari zetor, 6945 ako se ne varam, sve ih može prodati, ostane mu 7745 za rad sa utovarivačem, sijeno, slama, gnoj, pomoć kod oranja, pripreme, baliranje, sposoban za svakaj, taj 100 ks ako kupi mu bude za najteže poslove, a mislim da ima i još jednog manjeg traktora za ove sitne poslove tipa prskanje, kultivacija ,sjetva.
Sa takva 3 traktora radi svu zemlju koju ima i još more povečavati koliko mu treba.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Cijena je ok za taj traktor i da nema utovarivač, s utovarivacem je još bolji i vrijedniji.. Neke lakše poslove odradi ferac i univerzal i to je to.. Ja imam 60 i 90ks duplake, njih dva oru, pripremaju i sve teže poslove, a za sve manje imam dva 35-taka koji su okretni i odlični za spricanje, kultiviranje, dovoz bala, itd. Kad mi postanu mali, ako bude novaca uzmem jednog Zetora 43 ili 5320 i to bude odlično :).
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Dečki ovak za prvu silu sam napisal zato jer mi treba traktor koji bude sad naproljeće obavil oranje i rotiranje još ne toliko oranje to može i obaviti 6945 nego rotiranje kupio sam rd od 2.5 metra s dvije brzine zbog toga jer nemre 6945 tjerat u brzoj getribi kad je,no i ovo mu je bilo previše prošlog proljeća i to ga je pokopalo moral sam raditi generalku i onda sam iznajmil bio onog landinija 6870 kaj sam dovršil posao znači treba mi sad na proljeće kak velim za prvu silu najviše zbog rotiranja,a to bi ovaj 7745 odradil bez brige no sad se dvoumim radi kupnje od ovih svih kaj imam možda bi prodao universala a 6945 ostaje i dalje na gosp.
Ovih dana planiram i otić kod traktor-market-a da vidim jel se da kaj dogovorit možda bi kod njega iznajmio na proljeće neki traktor od 100 ks a vidim i da prodaje traktore na leasing pa ako se bude dalo što dogovorit onda bude tako.
Znači ako nebude kupnje 7745 onda idem na iznajmljivanje na proljeće i kupnju 100 ks a onda bi manji traktor nešto 70-80 ks tek najesen uzimao kad idu bikovi van..
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
I meni bi dobro došel jedan takav Zetor, ali te novce (82 000Kn) nem sigurno dal. Bez uvrede, ali bez prednjih kočnica, bez blokade diferencijala, bez brze getribe, a i k tome star 26 godina, cijena je previsoka. (Zadnjih par godina kod zetora i univerzala, cijene samo idu gore, što stariji to cijena veća, koji paradox).
Po meni 65 je vrh.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Na njuškalu više nema prodaje traktora i kombajna bez plačanja, ja nevjerujem!!!!:icon_fU:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
A tek cena te testere,kad bi barem malo bolje,kvalitetnije bilo to sastavljeno.Vidi se da je skoro sve upotrebio od odpada a cenu nabio ko da je od zlata napravljeno:icon_axe:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Koliko vidim još uvijek ima dosta traktora na njuškalu..
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
100kn mjesec dana,pa pravo jeftino,mislim da ce plavi oglasnik vratit svoju popularnost koju je imao prije pojave interneta,polceli su kao ovi u silosima ostavis zito na cuvanju pa na kraju pojede samo sebe,nemas ni zita a i jos si duzan
SRAMOTA!! auti se i dalje nenaplacuju!:mad:::mad::
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
reko je jutro "nad lipom35!" da je dao oglas samo zato jer ga nitko nikad ne zove na telefon ..ovak i njemu koji put zazvoni telefon
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mali, tu ti ne igra ulogu Bosanac ili ne, nego tko normalan bi to uopšte kupio? Tu iza nebu smjeli visjeti lanci nego željezna ploča u ravnini sa zemljom ako to pukne, a puknut će, da nekog ne ubije.

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
@Zekson, zaobiđi traktor market u širokom luku...

Pričaš gluposti..
Na temelju nekih traktor kaj ste vi šrafali,odma ne valja ni jedan trraktor kod tog trgovca..
A ja znam par komada,koji su tamo kupljeni i rade več dvije sezone bez kvara..

Svatko tko kupuje mora znat da kupuje STROJ,ili u ovom slučaju Traktor,a dal taj stroj prodaje,ovaj ili onaj čovjek manje je bitno..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Imaš na forumu neke ljude kaj osobno znaju gazdu pa nek ti vele kaj on ima za traktore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh