• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Marko taj traktor ti je od mog malo daljeg prijatelja....
Videl sam traktor uživo i izgleda ti tak kako izgleda na slikama kolko sam videl nema skrivenih mana traktor ti je iz Francuske nek te to neodbija ak ideš kupovat..
Ako si zainteresiran mislim da ti bude i cijena išla nekaj dolje al ne preveč..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pratim taj traktor od kako je došao na oglas,ima tu več par mjeseci..
Malo je farban,kaj me toliko i ne brine,ali planiram iči nekaj u taj kraj pa bi ga odma pogledao,a sve je moguče da padne i kakva kupnja..Mada morao bi imat još par sitnica od opreme kaj se ne vidi po slikama..
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Da prodaje se veće oko 2-3 mj nisam siguran...
pofarbano je ovo postolje od PH I PH je stavljena u Francuskoj gore zajedno s tim nosačima to je trebalo biti sve za ralicu zato je takva konstrukcija a i sadašnji vlasnik je nešto zimi čistio snjeg s njime...
a vijerovatno su i felge napred pofarbane nisam siguran..
Kaj misliš da bi trebao imat još od opreme ?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
gledao sam i ja,malo mi je van dometa,a ne uzima nikaj pod račun(tast bi dao auto,a ostatak bi love primetnuli)...al nikaj od toga..ovo je jedan od onih traktora koji svakako bolje izgleda(od onih koje pratim),a trebalo bi ga pogledati svakako...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Ovako bi i ja trebao staviti dvije LED lampe na krov.. Treba žice sprovesti i malo me muči onaj zljeb gore pa ne bi mogle lampe skroz ravno stajati.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Jel se more stavit jači motor na ovaj kup češkog gvožđa bez straha da getribu ne polomi?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Videć sam jednog koji je imal motor od 7245,gura ralicu i nije mu ništa... Getriba je ista,kvačilo je manje,i ono prvo dobije ako do toga dođe
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Po meni lamela samo kraće traje i eto to kvačilo, ostalo je sve isto. Kad bi nasao blok od 72 stavio bi motor od 72 na mog 6245.
 

Najnoviji postovi

Na vrh