• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Za mene su ovi noviji, znaci ove serije sa strane mjenjaci uredu nije tako losa oprema i kabina i cijena je za njih tu i tamo uredna.
Ali ove starije serije xx45 su precijenjene, a da nepricam ove poslije njih xx40 i xx43, cijene za takve traktore su po meni abnormalne, kabina preglomazna, a oprema nikakva.
Precijenjenost IMT-a 539 netreba ni spominjati, narocito ovih novijih, a tek novog da ne spominjem :icon_axe:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Brzina kod poslova i samog rada nije sve,bitmo da on odradi.

Zj nisam skužil ono sa puzajučim brzinama i brzinama kardana?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Ovo stvarno više nije normalno, ja ne mogu vjerovati..

Ljudi, živjeli vi! Adio..
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
moja freza ima 4 brzine...mislim da je u najbrzoj na 540 kardana 260 okr/min, a moj malcer na 540 kardana ima 1600 okr/min...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
da...tocno...vrte se suprotno...zaboravih napisat.
Iako ima i freza koje se vrte kao malceri tzv gredicari...i to je super stvar...ali to nije ovde tema...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Piše Leone 75. Pa je valjda 75 !? Koliko je da je, uljeva poštovanje i vjeru u moć. Imal e Samea tu kod mene čovek prije dosta godina. Ja sam još klinjo bil, al se dobro sjećam kud je i kak pičil s njim po šumi. Samo se s tim i bavil.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Hheh ispadne da se više isplati prodat zemlju nego radit,ovaj prvi oglas proda zemlju i cijeli život živi bez radit :p:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Baš me zanima di ima 180ha u komadu ko ovaj prvi oglas?

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa to ti je ko u onoj pjesmi o Škveru. Ne znam kak se zove ni tko pjeva, al vjerujem da ti znaš @krumpironja !?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mislim da svakako vrijedi tih 10 000. Rekao bih da su pretplužnjaci,lemeši i špice pri kraju,to je Šanana mijenjao,znat će cijenu. Daske ako su i na pola poderane,ići će još par godina kod tebe. Ako nije razlokan,uzmi ga,preporodit ćeš se.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Neču sad ništa a svejedno se vrti več dugo na oglasu. Budemo videli na jesen kakvo bude stanje. Sad imam drugih investicija i malo širenja u proizvodnji. Gledal sam onaj tvoj, :(inlove):.
 

Najnoviji postovi

Na vrh