• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
http://www.vecernji.hr/hrvatska/zel...ila-1138522?utm_source=Facebook&utm_medium=St

Inače ti su si bili napravili i svoju stranicu, da se vidi kako su oni ozbiljna firma, www.richard-nolan-ltd.com, mail si dobio stručno u potpisu i s ozbiljne adrese Contact Richard Nolan Farming.

Ako ko zna čovjeka, ako se može šta pomoći ja iman čak dva njihova mail.a, dok nisam napisao da bi došao vidjeti traktor u Irsku.

Dear Sir,

The tractor is in Ireland. The delivery cost to Croatia is around 400 -500€. We need to know your address so we can calculate the exact transport cost. Delivery time will be between 5-7 days.
We offer a 10 day inspection period for the machine after you receive it, so in case you are not satisfied with it by any reason, you can return it against a full refund, and you will not be responsible for any transportation cost in this case.
If you are interested let us know so we can start making arrangements.

Thanks!


a prije toga su na naše poslali

Poštovani,

Mi smo irska tvrtka koja prodaje poljoprivrednih i građevinskih strojeva.
Za više informacija molimo Vas da provjerite našu web stranicu: www.richard-nolan-ltd.com a nam e-mail sa svojim zahtjevom.

Hvala


Možda i zabunom.




Al da nema nesposobnih i korumpiranih onda barem bi to bio lagan zadatak, zna se na koji račun je uplaćeno i ko je taj račun otvorio.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Takvi sto vecu cifru govore da su dali za ferdzu ja mislim da su sve ludji i ludji :icon_eyes:
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Ti Nolani iz Irske su u 11. mjesecu sredili mojega kombajnera iz Slanja za 5600 eura za kiper prikolicu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ti Nolani iz Irske su u 11. mjesecu sredili mojega kombajnera iz Slanja za 5600 eura za kiper prikolicu.
Na lepe oči i unapred se znade kome se daju novci, ostalo je sve vlastita krivica. Ako već kupuješ nešt za 5-6000€ onda još riskiraš tih 200-300€ sjedneš na avion i odes pogledati pa ako je navlakuša popušiš 2-3000kn, a ne 40-50000.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Interpol se uključuje u istragu za iznose veće od 50000 Eura, sve ostalo...pojeo vuk magare... ili u vlastitom trošku vršit istragu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Na lepe oči i unapred se znade kome se daju novci, ostalo je sve vlastita krivica. Ako već kupuješ nešt za 5-6000€ onda još riskiraš tih 200-300€ sjedneš na avion i odes pogledati pa ako je navlakuša popušiš 2-3000kn, a ne 40-50000.
Škrti dvaput plaća...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Imao sam i jedan slucaj ,ovaj je htel kupiti kombajn od mene:


Dear Mr. Harrington,

if your asking about the Deutz Fahr harvester, the last price is 15.000,00 €.

Best regards,

M. Denacic

Mark Harrington <markharringtonn@gmail.com>
17. 02. 2015.

prima ja
Alright am ok with price i will like to see more pictures and i will
be making the payment through paypal its secure and ok for both seller
and buyer if you don't have a paypal account i will advice you to
register for a paypal account at www.paypal.com its very simple,secure
and fast so as soon as you get back to me with Paypal email account
and Total price i will effect the payment to your account as soon as
possible


Kasnije neznam kaj se dodadjalo jer sam mailove pobrisal.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Neznam kako netko nepoznatom moze uplatiti na racun 5000€, nebi uplatio ni 100€....

Ako me nesto zanima, javim da me covijek priceka, da se neproda, dok nedodem, da nenapravim 200-300km bezveze, iako ni to nije sigurno.....al spusio sam par litara goriva i to je sve
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Svaka roba ima svog kupca, ako je traktor njegovo vlasnistvo, moze traziti koliko hoce za njega, jel??

A na kupcima je hoce li to platiti....
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Pitanje je samo kaj taj treba raditi da se isplati, pa usporedi sa sijacicom o kojoj smo pricali.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ko bi reko, izgleda ko pravi traktor, djeluje sacuvano, vanj.pomocni cilindri hidr. Za ljude koji se drze Imta pravi izbor..
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Utovarivac nema svoj razvodnik vec ovaj od traktora nije bas pri ruci!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Dali ko zna što više o ovom traktoru jedan moj poznanik išao ga je gledat navodno su mu rekli samo da treba lamelu zamjenit

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-new-holland-8970-oglas-21410733


Navodno je jako dobar izraz....to je.bio traktor od jednog covjeka kod Ivanic grada...BC mu ga je ovrsio i sada ga prodaje a traktor je kod njega prije ovrhe dosta dugo stajao jer popravak kosta ni manje ni vise nego 125000 kuna...samo dijelovi....
 
Na vrh