• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Getriba prijatelju....getriba....taj traktor od kad je kupljen stalno je imao nekih problema i vlasnik prije ovog ovrsenog (mislim da ga je on novog kupio) je ububao lijepe novce u njega i opet kvarovi....to nije nego za dijelove...samo je malo bezobrazno od Bc-a sto to ne napisu jer znaju da se radi o jako skupom popravku
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Oni su ga htjeli slagati sami u svojim radionama...ali kad su dobili predracun za djelove odustali su
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Hvala Mireek kaj si javio za taj Nh u kakvom je stanju.
Lako covjeka omami povoljna cijena.
Pisalo se tu na forumu o takvim traktorima nekad davno..
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
@ mirek također zahvaljujem na svemu recenom o ovom traktoru ,mene je zanimalo jel itko išta više zna što je u pitanju eto ti si nam rekao , da je neka manja cifra za ulaganje u njega možda bih se i upustio avantutu al ovako nakon tvojih inf definitvno odustajem ,hvala.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ivanz, mogel bi vrijediti te pare ako je potpuno ispravan i ako nema vise od 10000 rs..

Prodaj 560 i 577 i kupuj..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ivanz, mogel bi vrijediti te pare ako je potpuno ispravan i ako nema vise od 10000 rs..

Prodaj 560 i 577 i kupuj..

na slikama neizgleda loše, za 10000€ traktor od 100ks, a sada koliko je sat puta okrenuo, to je druga priča.....nisam nigdje čitao kako se pokazala ta serija, znam da su oni 3650 dobri.....al on je i jači od ovoga
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Oni su ga htjeli slagati sami u svojim radionama...ali kad su dobili predracun za djelove odustali su

Bio sam tamo kad su ga vozili u Hollandov servis da vide u čemu je kvar. U pravu si, getriba je krepala i cifra je bila prevelika pa su odustali. A pitanje je u kakvom je stanju i ostatak traktora.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
na slikama neizgleda loše, za 10000€ traktor od 100ks, a sada koliko je sat puta okrenuo, to je druga priča.....nisam nigdje čitao kako se pokazala ta serija, znam da su oni 3650 dobri.....al on je i jači od ovoga

Kad čuješ za cijenu dijelova odustat ćeš ipak je to star i pohaban stroj a cijena velika.
Popravci su skupi a opet star traktor dotrajao.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rođaku je na sličnom zaštekal termostat i stradali celinderi sklop je 600 kn promijenjeni i ide dalje , Nebi ga dal ni za ništa zupčanici i poveri ko da je novi a ima više od 20 000 rh .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Trebalo bi vidjet kolko bi ispao popravak ako bi se komadi dali izraditi. Oni su valjda tražili sve original. Ujaku je prošle godine na jednom šumaru renaultu krepala getriba, za reparaciju mu rekli 40+ kila kuna, malo je proletio oglasnike i u poljskoj ju našao kompletnu još na kamionu zašrafljenu za 1800€, otišel po nju, sprobali, uzeli dole, natovarili, zmontirali doma i gas dalje, još mu stara ostala za djelove. Tak mu je i pred nekih 2g otišel dif na volvu, rekli mu isto besnu cifru za drugi, nazadnje mu neki deda dole kod Sl. Broda, kaj je radil prije u ĐĐ, repariral za nekve smešne novce kompletni dif i radi bez greške. Treba gledat nekad i malo van gabarita.
 

Najnoviji postovi

Na vrh