• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Moj kolega je kupil kamion i tri kombija iz njemacke isto tak na neviđeno... Ne znam kak se ljudi to tak usude ali ja ne bi imal toliko hrabrosti, ili ludosti, ne znam...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kod nas su ljudi dva puta kupili na neviđeno dva kombajna iz Francuske.
Imali su sreće sve uredno prošlo čak su bili i u boljem stanju nego što se na slikama činilo.
Ja se nebi usudio, poslati 10-15 hiljada eura napamet, ni u kojem slučaju. Radije pući nešto para na put nego strijepiti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,757
Pa i ja sam novi traktor 100% avansiral u Italiji, po predračunu, i sve je bilo u redu.
Lopova ima, ali ima i poštenih ljudi.
 
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
49
;1270593 kaže:
Kako si rijesio transport traktora ?
Nazvao sam par špeditera i pitao za cijenu prijevoza. Dobra stvar je ta što je stao pod ceradu. Prijevoz je došao 650 eura. A vozač je uz traktor vozio nekome neke termogene. Ne mora to biti specijalan prijevoz na labudici ako stane pod ceradu.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Govori da je plug u super stanju.
E sad bilo bi dobro da netko reče da je imao ili takav plug jel vrijedi 1200 eura.
Nisam nikad imao okretača pa se slabo razumijem.
I jesu mu cemu strojevi navodno ima toga puno.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam kupio plug kod njega i bio je dobar. A švercer ko švercer, moraš otvoriti četvore oči, ako kupiš lošu stvar, sam si si kriv.
Ja bih Vogela izbjegavao, ima u Slo dva komada Lemkena Opala 080, po 1500e, tp su solidni plugovi...

I da, ako on kupi plug koji je poderan, sam mijenja dijelove, ima nekog kovača koji mu to pravi, ali to je najvjerojatnije škart kvaliteta. Kupio sam i jedan plug tamo u susjednom selu, i lik koji mi ga je prodao poznaje tog Hochegera, i uzeo je od njega drugi plug, novi dijelovi na njemu, a jedna strana hoće orati, druga neće...
 
Posljednje uređivanje:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Prije pet šest godina smo išli kod njega gledati Deutza Agrotrona, traktor je imao barem tri puta više sati nego što je bilo na satu.
I tada je imao više traktora, a li sve neuredno i poprilično loše.
Ali šverc je to dolaze svakakve mašine, pa kako se šta zadesi
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A da a gle nemam puno toga za orati.
Pa sad neznam gdje ima taj lemken u Sloveniji isto na njuškalu.
Što vogel nije dobar plug.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A da a gle nemam puno toga za orati.
Pa sad neznam gdje ima taj lemken u Sloveniji isto na njuškalu.
Što vogel nije dobar plug.

Vogel se meni strašno zamjerio, i nikad ga više ne bih htio.
Jbg, evo sad tražim te Lemkene, izgleda da su prodani, prije desetak dana su još bili gore... Ovaj Krone što je @iwanho postavio mi se čak sviđa, veliki pretplužnjaci i lijepe duge daske ima...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Traktor prodat u sat vremena od objavljivanja oglasa.
 

Prilozi

  • 26909927_1913324135362341_166473289_o.jpg
    26909927_1913324135362341_166473289_o.jpg
    19.9 KB · Pregleda: 198

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Vogel se meni strašno zamjerio, i nikad ga više ne bih htio.
Jbg, evo sad tražim te Lemkene, izgleda da su prodani, prije desetak dana su još bili gore... Ovaj Krone što je @iwanho postavio mi se čak sviđa, veliki pretplužnjaci i lijepe duge daske ima...

Nasao sam kod nas lemkena 1700 eura ljepo izgleda , i u Sloveniji za isto.
Baš cu pozvat nisam htio toliko trošit na plug ali cu izgleda morati.
Opet ako budem prodavao da imam što i prodat.
Našao sam kod nas ali 10000 lemken opal 90 bez pretpluznjaka s njima 11000 s tim da jedan je slomljen.
https://www.cackalo.hr/oglas/oprema-obrada-tla-479/plug-okretac-lemken-opal-90-2-brazde-131385
to je link što mislite
I dali da uzmem s 2 crijeva ili jednim u čemu je razlika?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh