• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to je koštalo ..
znači ti njih nadrukaš prije početka oranja ?
koliko bara ?

da li si kada kontrolirao tlak dušika u akumulatoru , ako nema dušika nema ni zaštite ?
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Ako smanjiš daske predplužnjaka onda se tek bude štopalo u kukuruzu. Štopa se jedino zbog kratkog razmaka između plugova i ako plug nije dosta visok. Samo prenosim tuđa rečena iskustva do sada.
slažem se
ali tu se ništa nemože.....

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
to je koštalo ..
znači ti njih nadrukaš prije početka oranja ?
koliko bara ?

da li si kada kontrolirao tlak dušika u akumulatoru , ako nema dušika nema ni zaštite ?
mislim da sam dao 12000kn rabljene naravno
nadrukam oko 100-120 bara ovisno o tvrdoči zemlje jer ako je jako tvrdo popuste u zemlji i špica lemeša je zamijenjiva zna puknuti (špica sama ima 2 kg i više)
ima bačvica u kojoj je dušik i membrana tako su mi rekli

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ne razumijem kako nije skupo 7200 eura za dvije brazde plug ?

Ne kužim uopče poantu dvobraznog pluga tako masivne građe i masivne grede a baš nije da ima masa njihovih plugova na tržištu rabljenih pa moze netko iz iskustva rec kakav je u oranju.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Po onom što sam vidio super radi. A i masa ljudi ga kupuje novog kolko sam uspio videt ako je tocno. Plug je Pietro Moro, greda jaka, daske kverneland ako se ne varam. Da kupujem novi sigurno bi ušao u izbor. E sad dvije brazde bio je baš pietro moro znaci zelen na akciji za 5000 eura ja mislim.
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Kaj odgovor na drugi dio pitanja nije za napisati ili ...? :icon_scratch:

sve što je bilo dogovoreno sve je ispoštovano i još je špricu dovezao kod mene u svojem trošku (bio dogovor da ju podignem ja u slo)
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
I meni je drago da je tako. Krivo sam ocijenio. Obično se loše ne komentira.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dečki hvala vam na odgovoru,zvao sam slovenca za sušaru ali to ima oglas iz usluge za čovjeka iz hr. tako da ne moram ići u sloveniju i s njim trgovat.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj je došlo do toga da se koristi uslužno oglašavanje u SLO za proizvode koji se prodaju u HR? Nikad to ne bi pretpostavil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh