• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Piše prva boja a vidi se na prednjem mostu da je fanbano

to na prednjem mostu mi se čini prije da ja kapalo ulje ili nafta pa je nagrizlo boju a da je ovo crveno zaštita
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Piše prva boja a vidi se na prednjem mostu da je fanbano

VARAŠ SE!!!

Ako pogledaš malo preciznije vidjet češ da je to crvena temeljna original ispod sive završne. Tu se sigurno stajalo s nogom na prednji most i štošta drugo može biti, alo priča da je prva boja definitivno stoji. Samo je dobro opran i ispoliran!

Meni ona njegova mala Valtra Vlamet s prednjim utovarivačem stalno miriše :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Prve rakovice su kao i prvi torpedo traktori... Dobivali djelove i naj prije sastavljali "tudje" traktore i onda su tek poceli praviti svoje.

Rakovica je inace licencu uzela od Landinija i prve crvene rakovice ljudi nazivaju "Landine"

Takvu ima i moj kolega, samo je plava i ima kabinu.. taj traktor je lijen da boli glava.. ja ju volim usporediti sa imt-om 533 samo sto je veca.. nema sta traziti sa rakovicom 65, kao ni imt 533 sa imt-om 539..
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Prije 20 godina placen 92000 kn, a sad kosta 110000 kn. Ko tu koga:butthead:

konj sigurno računo da je tada marka bila 8kn,pa pametan još i zaboravi staviti 1 ispred 92000,bit će mu dosta i 5ooo e
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
il je on lud il sam ja lud..on misli dobiti 18000 kn više nego je novog platil??:prayer::prayer:

ma pustite to...
vidite da je neki zajeb to!!!dosadno mu pa ide *ebavat narod
sad da ga nazovem pa da mu šajbe poterem pa nek ga onda prodaje

realno vredi 7 000 i točka
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
prodaje to lik iz drugog sela..on godišnje preproda masu berača..:drinkers:

A ima li sta vrijednog.Isplati mi se iz varazdina terati auto za to.Koje je to mjesto.Bio sam u Bjelovaru na sajmu to negdje blizu ili
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
A ima li sta vrijednog.Isplati mi se iz varazdina terati auto za to.Koje je to mjesto.Bio sam u Bjelovaru na sajmu to negdje blizu ili
a teško je znati šta tamo vrijedi.on je tipičan švercer..šita lokalna glasila,ide po selima nudi sitnu lovu za te berače i tak kupi da u oglas malo digne cjenu i proda..inače se nekuži u mehaniku ništa tak da neznam..ima stvarno dobrih stvari a opet kak se kome trefi..sve ovisi kak si ti zamišljaš berač za te novce..probaj ga zvati pa nek ga bolje slika i pošalje ti slike da se bolje vidi.od jedne slike nema baš uvida u pravo stanje..inače je to udaljeno oko 10 km od bjelovara prema garešnici,nevinac..
 

Najnoviji postovi

Na vrh