• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U planu je takva nekakva rotodrljača za Same, to bi trebal deda kupiti, a ja onda mjenjam moju malu hassiu za veču hassiu od 2,5 m i to onda budemo ukombinirali u jedan stroj:)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Tak i ja razmišljam.
Mislim da je taj traktor sređivan za sebe a ne za prodaju..Vidi se da ima nekih dijelova koji su pofarbani ali nije cijeli pofarban..Svaki detalj je na mjestu..Kak sam i prije napisao,čovjeka je valjda neka kriza stisla i mora nekaj prodat..



BOBO,ma nije opet tako skupa investicija..Mislim da ovaj motor paše na 5106: http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/motor-oglas-6803765 ,malo se cijena još spusti i vozi miško,motor se otvori pregleda cijeli i može na traktor..Motor sa 5106 vrijedi od 7000-10 000kn,možda i više ovo napamet velim..Na kraju si sa cjenom tu negdje..Naravno ima i jeftinijih verzija..ovo je samo neko moje mišljenje kak bi ja to riješio..

Ovaj motor ti ne paše na 5106 nikako, sumnjam da bi se i sa medjuplocom moglo uklopiti
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ovaj motor ti ne paše na 5106 nikako, sumnjam da bi se i sa medjuplocom moglo uklopiti

Znači nikaj s toga,ma nema veze..Ovo sam ja stvorio neku ideju u svojoj glavi samo..:icon_mrgreen:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Dosta posla oko njega limarija kocnice a ostalo motor i getriba ovisi u kakvom su stanju valjda ima sve potrebne dijelove koje je skinul kabinu prvi hidraulik jednu polugu hidraulika

ma nije problem opče kaj je posel..limarija se najlakše rješi sam pitanje kak je ostalo..mada su to kvalitetni traktori pa bi to moralo još držati jen čas...samo zbog niske cjene smo ga gledali..bil je jedan u duplo gorem stanju i za duplo više para...
 
N

Nevjernik

Guest
Znači nikaj s toga,ma nema veze..Ovo sam ja stvorio neku ideju u svojoj glavi samo..:icon_mrgreen:

Neznam zašto ne bi pasali nove brene imaju takav motor...
Od 140 konja a sad nezz na 577 ljudi stave s 46 na 539 s 44 sve je moguće.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ne volim te stare zapadne traktore. Za manje novaca bolje kakav imt i djelova di oces. Sta s ovim kad mu ode nesto. Sjest i plakat.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Znači nikaj s toga,ma nema veze..Ovo sam ja stvorio neku ideju u svojoj glavi samo..:icon_mrgreen:

sad tek vidim da taj motor ima okomito postavljenu pumpu, to nije 1006.6 motor, moguce da bi pasalo. Takvi su bili u MF 3080

Kod mene na 3635 je motor 1006.6T, pumpa stoji horizontalno a filteri nafte su iznad alnasera
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ne volim te stare zapadne traktore. Za manje novaca bolje kakav imt i djelova di oces. Sta s ovim kad mu ode nesto. Sjest i plakat.

Slazem se s tobom treba gledat na sve prilikom odabira i kupnje jer ima dijelova i po kojoj cijeni!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ne volim te stare zapadne traktore. Za manje novaca bolje kakav imt i djelova di oces. Sta s ovim kad mu ode nesto. Sjest i plakat.

taj zapadni traktor sahrani najmanje 2 IMT -a,i za to nemoraš brinuti dal buš kaj poderal ili ne kak kod IMT-a dok je pod punim opterečenjem...mi i gledamo samo 4 vrsta traktora a to su IHC, Deutz,MTZ i Torpedo i nikaj več nas nezanima preveč...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
taj zapadni traktor sahrani najmanje 2 IMT -a,i za to nemoraš brinuti dal buš kaj poderal ili ne kak kod IMT-a dok je pod punim opterečenjem...mi i gledamo samo 4 vrsta traktora a to su IHC, Deutz,MTZ i Torpedo i nikaj več nas nezanima preveč...

Svako ima svoj odabir i gleda sta mu odgovara kum je mijenjo torpeda za imt jer je na torpedu imo problema s getribom svako ima svoje sta mu odgovara!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Svako ima svoj odabir i gleda sta mu odgovara kum je mijenjo torpeda za imt jer je na torpedu imo problema s getribom svako ima svoje sta mu odgovara!

slažem se z tobom..ali getriba na torpedu je njegva dječja bolest.. s vremenom se znadu malo viljuške pomaknut i onda zna nekad iskakati iz brzine...još ako to slaže neki "majstor" koji se nerazme u nju on možda još bolje ju raštela pa zna i ostalo zahebavati...kod mene se šalta kak auto i nikad ne iskače iz brzine al pošto nije tema za to onda ni nebudem pisal...
 

Najnoviji postovi

Na vrh