• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-5340-1400-radnih-sati-oglas-8294946
-jel možda tko zna šta o ovom zetoru i je li cjena realna premda ih nema puno u oglasnicima

Ja baš ne vjerujem u ove sate. Traktor star 14 godina, a da ima tak malo sati?? A i ova ploča naprijed čini mi se da je to za prednju ralicu, možda je razgrtao snijeg... Ne znam samo dajem svoje mišljenje, a čini mi se da je malo i cijena velika. Traktor je očuvan, ali najbolje bi bilo otići pogledati.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Ja baš ne vjerujem u ove sate. Traktor star 14 godina, a da ima tak malo sati?? A i ova ploča naprijed čini mi se da je to za prednju ralicu, možda je razgrtao snijeg... Ne znam samo dajem svoje mišljenje, a čini mi se da je malo i cijena velika. Traktor je očuvan, ali najbolje bi bilo otići pogledati.

bio sam
-kočnice slabo koče,tek hvataju malo na kraju,curi ulje na kvačilu,tek upalio iz 2. puta,rađena boš pumpa,kasnije dok je malo radio počeo bacati antifriz iz kilera na cjevčicu,otvorio sam mjerač ulja i šprica ko ludo (bili su malio obrtaji -ler),kasnije primjeti da je bio odvojen motor od mjenjača(jedan šaraf nov,a na par zguljena boja,nema pomoćni sic,radio i automatsku kuku
-muž joj ne zna ništ,samo žena radila s traktorom,imo ralicu ručni rad ali nije dugo radio s njom- tako kaže
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
bio sam
-kočnice slabo koče,tek hvataju malo na kraju,curi ulje na kvačilu,tek upalio iz 2. puta,rađena boš pumpa,kasnije dok je malo radio počeo bacati antifriz iz kilera na cjevčicu,otvorio sam mjerač ulja i šprica ko ludo (bili su malio obrtaji -ler),kasnije primjeti da je bio odvojen motor od mjenjača(jedan šaraf nov,a na par zguljena boja,nema pomoćni sic,radio i automatsku kuku
-muž joj ne zna ništ,samo žena radila s traktorom,imo ralicu ručni rad ali nije dugo radio s njom- tako kaže

te pare nebu za njega dobio nikad, cijene sve šta je prek 95 hiljada nije realno, bez obzira na očuvanost traktora, to je max koji bi ja dao za njega, ja sam uzeo za 92 hiljade 96 god, a bio je očuvaniji nego ovi svi na njuškalu koji se prodaju sa daleko većom cijenom
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
te pare nebu za njega dobio nikad, cijene sve šta je prek 95 hiljada nije realno, bez obzira na očuvanost traktora, to je max koji bi ja dao za njega, ja sam uzeo za 92 hiljade 96 god, a bio je očuvaniji nego ovi svi na njuškalu koji se prodaju sa daleko većom cijenom

I ja tak mislim jer za te novce možeš naći 6340 koji je i jači i bolji....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Moj je bio 16 godina pa je imao 740 rs. Kupljen preko poznanstva

i moj je isto tak uzet na poznanstbo, 2000 sati bez poljoprivrede s tim samo da mu pvh i ralica vrijedi najmanje 10 hiljada kn
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ovaj drugi 4340 je još gori od 5340, sigurno nema 1800rh, ja imam traktor od 18 godina i 1200 sati, a ovaj 4340 ima bar triput više od mog, moj savjet ti je da se ostaviš zetora i kupiš nešto drugo jer su stvarno precjenjeni, oni su te traktore manje 90-ih platiti nove nego što sad traže za njih.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
sad sam se vratio iz prezida -
UPOZORENJE za sve ostale da ne prave 600 km kao ja,traktor je iz kirije (nema u selu 2 ha obradive površine-sama čuka- kamenjar),uništen,sve šta piše u oglasu i što vam bude govorio prodavač,odnosno djedov unuk je LAŽ.,
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
moj savjet ti je da se ostaviš zetora i kupiš nešto drugo jer su stvarno precjenjeni, oni su te traktore manje 90-ih platiti nove nego što sad traže za njih.

Zašto da se ostavi zetora ? Kod prvog kvara će vidjeti razliku između zapadnog i čeha. Treba čekati pravu priliku kako za ovog tako i za onog, a to što su skupi jbg takva je cijena. Valjda ima neki razlog ali o tome je već puno rečeno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Zašto da se ostavi zetora ? Kod prvog kvara će vidjeti razliku između zapadnog i čeha. Treba čekati pravu priliku kako za ovog tako i za onog, a to što su skupi jbg takva je cijena. Valjda ima neki razlog ali o tome je već puno rečeno.

a i za 10 godina da ga sad kupi, dobit če iste novce nazad koje bude dao sad....
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
a i za 10 godina da ga sad kupi, dobit če iste novce nazad koje bude dao sad....

Pa nije baš tako ali neka bude kako vi kažete. Svako zna šta želi pa nek proba. Znam po sebi da svaka škola košta. Nekad se zaj... a nekad i ne !!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa nije baš tako ali neka bude kako vi kažete. Svako zna šta želi pa nek proba. Znam po sebi da svaka škola košta. Nekad se zaj... a nekad i ne !!

kak to misliš? Zetor skoro najmanje gubi na cijeni, što je stariji, cijena mu je veća...svatko tko ga je kupio proteklih godina platio ga je više nego kolko je nov bio...
 

Najnoviji postovi

Na vrh