• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Tehnostrojka je ko bombon,dobro bi mi došla jedna takva sa trostranim kiperom.
A ona druga je neka njemačka prikolica,rekao bi da je nekad bila krone i da ju neko prerađivao,pošto vidim da ima jako uski trag kotača,a tako imaju njemačke kronerice.

Tehnostrojka je odlična i meni bi dobro došla, ali mislim da bi mi bila malo prevelika mislim da je ona 8t tereta + 3 tone vlastite težine što bi mi bilo previše mislim da bi za moju proximu bilo dosta i 6t + težina prikolice za vući po mojim brdima.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Tehnostrojka je odlična i meni bi dobro došla, ali mislim da bi mi bila malo prevelika mislim da je ona 8t tereta + 3 tone vlastite težine što bi mi bilo previše mislim da bi za moju proximu bilo dosta i 6t + težina prikolice za vući po mojim brdima.

Mi vučemo 8 tonku + cca 2500 tone sa Zetorom 5245
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Kod mene su velika brda. Kod tebe je sigurno ravno pa vuče. I moj Z6245 je vukao 10t dvosoovinku+imt prikolicu 3t i to sve puno drva znači 10 kubika + 4 kubika,ali to je išlo samo po ravnu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
prevaranti,bježi odtog...uzmu pare a traktor nikadd ne vidis

tog ima po europi a sad kad smo u EU sad ima i tu
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nemam ni u planu trenutno nikaj kupovat, nego tako svako malo škicnem kaj se nudi i onda svaki put sve više takovih oglasa.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
stvarno, sve ih je vise,pa trebai bi uvesti nekakvu kontrolu oglasa.
 

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
Jel se to netko zeza da pokrade ljudi ili sto jer cijene su stvarno niske...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
vec sam napiso

stave to na internet,ti kupis i posaljes pare a traktor ne vidis nikad
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam isto pratio malo te oglase ima ih s par razlicitih korisnicka imena i imam u planu poslat mail da vidim kak bi se dogovorili i koji bi bili uvijeti za kupnju traktora!!
A i cesto komentirani prodaje nesto boje valjda mu se neda vise farbat strojeve i traktore!!
http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/boja-traktore-orginal-tvornicka-razredivac-oglas-9614133

ja sam vec slao mail.prvo veli da ti traktor posalju doma,i onda placas,zatim nesto kao "zapne" na granici pa treba poslat 300e,onda odmah znas koliko je sati. kad sam inzistirao da si ja traktor dođem pogledati,nisu htjeli dati nikakvu adresu. cista muljaza.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znaci tak ide kak se muljatori sveg sjete ima isti pod par korisnickih imena na njuskalu a prijevod je katastrofa!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh