• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
ja posjedujem jedan takav odradio sam oko 250 jutara ove godine i imam samo riječi hvale malo mi se čini cijena visoka za ovaj

Da li imaju kakvih mana, cemu bi trebalo posvetit paznje...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj mislite o tom traktoru, jel vredi to kaj??

Baš smo neki dan razglabali o tome, kakve su mu mane, ima puno elektronike, mjenjač???
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
kaj niste skužili čiji je to traktor...od našeg bivšeg vrlo uvaženog ćlana P...25, prodaje i kombajn.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
jel zna netko nešto više o ovoj seriji Zetora?? Jel to šestak??http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-11641-oglas-6961689
i jedan odličan prednji utovarivač sa malo većom cijenom http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/prednji-utovarivac-zetor-220-sl-oglas-9790834

ovaj 11641 je dosta rijedak traktor kod nas. prvi put sam ga vidio na slikama u jednom ducanu. hauba od one međulinije,a kabina ko na proximi... po duzini bih rekao da je sestak,izgleda dosta močno i teško... zanimljiva stvar. ali ovaj je dosta pohaban...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ovaj 11641 je dosta rijedak traktor kod nas. prvi put sam ga vidio na slikama u jednom ducanu. hauba od one međulinije,a kabina ko na proximi... po duzini bih rekao da je sestak,izgleda dosta močno i teško... zanimljiva stvar. ali ovaj je dosta pohaban...

je, šestak, ali je obični motor, nije turbak, 110ks ima
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
to je moje misljenje. za tu godinu moze izgledati puno bolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh