• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

plodovi zemlje

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
htio bi reči da je emisija super samo ima jednu ogromnu manu, a to su RIBARI!!!
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
htio bi reči da je emisija super samo ima jednu ogromnu manu, a to su RIBARI!!!

Haha , i ti si dokučio kao i ja da se emisija zove Plodovi Zemlje a ne Plodovi Mora :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma da...a samo se nešta žale,skup im je plavi dizel,ovo ono...nema ribe...kao kad bi mi išli po šumi i tražili jel ima gdje kukuruza...niti su se potrudili pa ribu uzgojili nit ništa...

a još kasnije bude emisija MORE u kojoj opet budu ribari...
 
R

Ratarko

Guest
Ja ga nisam vidio .
Jel misliš na onoga što je rekao da sada pravi još jedanu štalu sa svojim novcem ?
Taj je imao neki novi Massey traktor , možda je to onda on bio .
Teško je reči jer na ovoj slici što ju je poslao na forum je u odjelu i lakiranim cipelicama :lol: :wink:
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ratarko kaže:
abrkili kaže:
htio bi reči da je emisija super samo ima jednu ogromnu manu, a to su RIBARI!!!

Haha , i ti si dokučio kao i ja da se emisija zove Plodovi Zemlje a ne Plodovi Mora :D

Bas,tim ribarima nikad nije pravo,imaju gratis more,povoljno gorivo,samo jos netko treba za njih ici na more.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
znaš kako pervan kaže da je život dalmatinaca težak:
treba se ustat,pa poorat more,pa posijat ribu,pa bacit dinamit u more,a najteže ju je pokupit...
:lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
stočar mario kaže:
Da to sam bio ja

Pa kako ideš onako pun entuzijazma reči da je stočarstvo isplativo :wink: :lol:

Sada če svi poletiti praviti štale :D
Evo ja več mislim kako da temelje stavim , hehe :wink:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Ratarko kaže:
Sada če svi poletiti praviti štale :D
Evo ja več mislim kako da temelje stavim , hehe :wink:

Odmah ti šaljem literaturu...
 
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Ratarko kaže:
Sada če svi poletiti praviti štale :D
Evo ja več mislim kako da temelje stavim , hehe :wink:

Odmah ti šaljem literaturu...

Haha , radi mi se projektna dokumentacija te građevinska i lokacijska dozvola za jednu garažu za strojeve . Sada samo malo izmjenim podatke u papirima i evo štala za 50 krava , LOL :D
 
B

Bobo

Guest
Cim je poceo prilog, ja starom i bratu kazem: Ovaj lik o kome je prilog se zove Mario i cesto posjecuje onaj forum na kojem stalno visim.

Prepoznao sam stalu u roku odmah... Mario mi nije izgledao ko onaj lik sa slike u odijelu, ali ipak je to bio "nas" Mario...

Stari i brat su samo gledali prilog sutke i racunali na glas koliko ovaj zaradi na mlijeku i kolike bi taj imao troskove na dan, te kolika je isplativost takvog nacina rada, te su odmah dosli do jako isplative racunice...

Mi nemamo zivaca za krave, jer se stalno treba biti u stali, a to nikako nije za nas... Svaka cest na poduhvatu, ja znam da se nikada ne bih usudio. Samo da nas je jos vise kao Mario, da vidis sto Hrvatska ne bi imala mlijeka za izvoz ;).
 
P

paor

Guest
ma sve da je toliko i isplativo, nije rezonski to priznati,
stočar Mario je mlad i to mu je olakšavajuča okolnost

javnost je poprilično naelektrizirana glede poticaja i seljačke kuknjave, mi ne smijemo dolijevati ulje na vatru

naš seljački problem i jest slaba strukovna organiziranost i jafdna iskomuniciraost naših interesa
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam ga odmah prepoznao, malo je sličan onoj slici koju je objavio ali ne previše, druga stvar - vidio sam MF, po imenu Mario i vidio sam TMR prikolicu SANO!
 
Na vrh