• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plodovi zemlje

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Jedino kaj nisu rekli zasto su zatvorili onu veliku svinjogojsku farmu u Zagrebu?
Nikad nisam mogao ni pomisliti da su tamo hranili svinje, svega 2, 3 km od centra, a prolazil sam tamo bezbroj puta.
Zato jer je to preskup prostor za smrdljivu farmu.
Sad je tam Pevec, Metro, Prima, Antunović...a žive i bogatije svinje, jer je tram POS naselje, s vrtićem umjesto prasilišta :(giggle):.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Zato jer je to preskup prostor za smrdljivu farmu.
Sad je tam Pevec, Metro, Prima, Antunović...a žive i bogatije svinje, jer je tram POS naselje, s vrtićem umjesto prasilišta :(giggle):.
Zatvorili su je zato jer je propala zajedno sa firmom
Sljeme u čijem je sastavu i bila.Sljeme je propalo
zna se zbog čega kao i sve ostale firme.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Pa napisal sam glavni razlog, bez okolišanja :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Farma nije bila gubitaš gubitaš je bila kafilerija farma zatvorena a kafilerija preseljena u S Kraljvec agonija mesne ind je bila dosta kasnije puno je bilo mučki oko mesne manje oko TSH .
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Termin emisije je totalno promasen. U to vrijeme, pred rucak, sam u birtiji
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Volim pogledati, u to vrijeme ne idem u birtiju🙂.
Odlična emisija, otvoreno se govori o problemima u poljoprivredi.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Dobro je Vlatko dns izrešetario gosta 👍👍
Jednostavno nema rješenja još uvijek, da se zadrži proizvodnja mlijeka u našoj lijepoj.
Jadno, bjedno.... A tolko je bilo sufinancirao od strane svačega da se polako ugasi.
Neznam ko to više koga . . . .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kak je rekel čvarkeš, duplenku pa taf taf taf, i fertik posel.

Taj prilog o vukovima me pogodil i onaj o godisnjici one kontrole mlijeka iz Kž.

Dok je ta kontrola krenula hrv. mljekarstvo je krenulo propadati.
Taj laboratorij kaj je uzel ljudima zivaca i zdravlja, to nije ni onaj u kojem je korona stvorena.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Žal mi tih ljudi, a nemogu si pomoći.
Oni žive od toga a nemaju pomoć nikakvu.
Mogli bi si oni sami pomoći samo ih koče kojekakve administrativne uredbe i pravilnici koje pišu ljudi a nisu izašli niti dan na teren(ljudima koji te probleme imaju)
 

Najnoviji postovi

Na vrh