• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plodovi zemlje

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
cjeli forum se zasniva na tome .
"ono kak ja radim i kaj ja imam je najbolje na svjetu , sve drugo ne valja ništa"
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Velečasni, ovaj put nisi u pravu. Ima, doduše i takvih članova, no, većina je korektna. To kaj neki malo žešće brane svoje stavove ne more nužno biti loše. Obično je istina negdje u sredini pa je dobro čuti argumente za i protiv. Ali argumente, a ne mišljenja.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Nisu krediti tako ni losi kao sto se prica, ako se racionalno iskoriste sredstva, i dizu krediti u skladu sa mogucnostima.
Ja sam licno digao firmu od kredita koja danas ima xyz zaposlenih i nemam vise nikakvih kredita. Kao sto rece @ adonis u perthodnim postovima kupio djipa..... ja sam u to vrijeme dok sam dizao firmu i dizao kredite vozio ohrdanu jettu 1.
I u potpunosti se slazim sa Sananinim misljenjem i da dodam sto si veci, propadas sa vecim posljedicama.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kak to znaš ako nisi nikad digel ni jedan ?

Imao ih dosad oko 7 još su dva ostala dignuta u bolje vrijeme i nikad vise .
Došlo me duplo na kraju , ovo zadnje što sam bez kredita radio napravio sam više nego s kreditima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da li postoji utjecaj kredita tam negdje osamdesetih kad je inflacija pojela i glavnicu a kamte nisi ni osjetil ..možda su ljudi mislili da bude i sad tak ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bankarski krediti su danas nikaj drugo nego ozakonjeno kamaterenje pod visokim pokroviteljstvom hrvatskog Sabora
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Kod nas je bilo jedno vrijeme, a ima i sada kreditiranje preko dvije banke bez kamata za poljoprivrednu proizvodnju i pokretanje biznisa. Bilo je oko 150 miliona eura na raspolaganju ili 100 ne znam tacno.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro velecasni:icon_anal:,jeli moram zmoliti krunicu da kiša krene,kak je pri tebi stanje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro jutro .
nisam siguran ,ali rolete " sviraju" , čujem i ptice , tak da kiša sigurno ne pada


prema mojem poljopivrednom iskustu za frzanje i opčenito sjetvu kiše je bio dosta ...
možda bi se ti samo kvalitetno odmoril uz kišu ?
 

durozetor

Član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
64
Vidim da je ovdje hrpa postova izbrisano znači svete krave se ne diraju,a dotični troller tj. internet terorista i dalje nastavlja terorizirati druge bez ikakve kazne
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj mi, molim te, pojasni kakav je teror pitanje o sound tracku emisije.
Na temi koja nije u apsoutno nikakvoj koliziji sa pitanjem, dapače.

I forumaš nije nikakva sveta krava, forumaš je pastuh na ergeli volova.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Okanite se covjece corava posla, sta si se natovario. Ako imas neki problem sa puknutim nadjite se negdje na pola puta, sjedite, popijete i pojedite,popricajte, a ne ovako davis pola foruma. LP.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Postovi su izbrisani , i svi koji nemaju veze sa temom biće obrisani , kako ste krenuli mogla bi i cijela tema biti obrisana.
Dali je neko bio kažnjen ili nije to se ovdje ne iznosi javno niti ima potreba da se to radi , a ja pitam tebe @durozetor kako ti znaš da neko nije ili jeste kažnjen??
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki je ko gledal danas emisiju? Baš je bilo ljepo za gledati kak je nekad bilo i kak se nekad delalo.

New York-Paris-Peckham
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Jedino kaj nisu rekli zasto su zatvorili onu veliku svinjogojsku farmu u Zagrebu?
Nikad nisam mogao ni pomisliti da su tamo hranili svinje, svega 2, 3 km od centra, a prolazil sam tamo bezbroj puta.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Najžalosnija emisija, 55 god je prošlo i ništa bitno se nije promijenilo,isti problemi VEliKi su ostali.
 
Na vrh