• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plug okretac 10" Neka pitanja...

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
Ja ju ne vidim ni na jednoj slici, ali koliko znam da bi trebao bit neki razvodnik, koji se brine o okretanju...

Ovo je druga slika tog istog pluga, i ovdje se takodjer vidi da je direktno crijevo spojeno na cilindar :?

Neispravan link obrisan!


Sto ga vise gledam, sve mi je lijepsi... A para nema...

Posto sve jos uvijek radim sa starim, on nece htjet cut za stvari kao sto su plug okretac, jer i ovaj obicni plug jednako ore...

Vidjet cu sto se da rijesit s njim, ali za koju godinu, mozda uzmemo i novi plug, jer je nas dvobrazni vec dotrajao...


Ovakav, polovan plug i ja tražim, gdje se to može naći i za koliko para? Može li ga voziti rus od 55KS?
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Nadam se da tema nije zamrla!
Imam maleg nh (55ks) i v&n (12",14",16") trenutacno.
Prije sam orao sa 2x12 okretacem (stari gasner), al bio je previse tezak i na brdu mi je bil na knap. Posto su kod mene njive krvi i imam problema sa oranjem ( brazdama) odlucio sam se vratiti na okretace. Nadam se da mi imate preporuciti bar jedan okretac 1x16-18, 2x10, il neki lagan 2x12. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh