• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
To bi bilo najbolje ali budem skinuo cijelu jednu brazdu i ubacio u autu i s tim idem pa nek vide gdje budu stavili pojačanje da ne bude poslije opet nesporazuma. Oni žele da ja skiciram pojačanje. Ja sam predlagao na lemeš a oni bi stavljali ispod.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
koliko moraš biti očajan i nesretan da te nagovore na tak nekaj .

daj ljudi vi koji se razumijete pomognite čovjeku da kupi ispravan lemeš
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@jocc,
bojim se da budeš opet popušil. Lemeš vjerojatno nije pretanki jer bi puknul. Očito ne valja materijal, odnosno termička obrada. Nakon što priznaju (uvaže) reklamaciju (komunikacija mailom, ne telefonom), dogovori da ti dostave ispravne lemeše, ili uplaćeni novac i istom, ili drugom dostavom pokupe ove kod tebe. To je jedini pošten način rješavanja reklamacije. Ja sam tak rješaval s TA za čekiče malčera kad sam dobil 2 neodgovarajuča u setu.

Ako ne priznaju reklamaciju, onda prvo procijeni, isplati li se za vrijednost lemeša naganjati i gubiti živce, vodeći računa da na kraju možda ipak zbog neke greške u koracima reklamacija ne uspije.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
A koja mi je drago opcija posto ih oni rade da ih nosim njima da poprave? Zašto bih bio nesretan i očajan? S njima ili bez njih popravit će se stvari ko i do sad. Zar mislite da bih dao raditi ih da sam ih mogao kupiti, problem je da je već stariji plug i da je okretač, znači trebam i lijevi i desne. Desne još i mogu nabaviti ali lijeve ne. Barem ne na onih dvadeset dućana u kojima sam pitao. Svrha svega je bila podijeliti iskustvo sa drugima da se ne zeznu ko i ja. Original ili barem što se prodaju pod original imaju na vrhu pojačanje ko recimo ovaj za olt i ne vjerujem da bi se tako lako savio. RAONICI / LEMEŠI ZA PLUG OLT SLAVONAC - KALJENI, KLEPANI, NOVI !!
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
Jel ima tko kakvih iskustava sa Pottinger plugovima, konkretno Servo 35?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ne znam što te konkretno zanima, ja imam Servo III što je ista stvar ali malo stariji. Gledao sam u POD Dežanovac novi Servo35 i vrlo vrlo slični su ostali. Tako da ako te nešto baš specifično zanima pitaj slobodno
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
Jel se štopa, kak zaorava kukuruzovinu, kakva je konstrukcija, jel puca gde?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Kolega ima servo 25, njegov rodjak 35 i kaže da je 35 puno masivniji. Uglavnom nikakvih mana nisam čuo od nikog za pottinger..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Poettinger plug je bivši Landberg.
To valjda znaš ;)
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Jel se štopa, kak zaorava kukuruzovinu, kakva je konstrukcija, jel puca gde?
Pa plug je dugačak i visok tak da sa štopanjem nema baš nekih problema, naravno ako je baš neki čumez dogodi se ali rijetko. Zaorava sve super, kukuruzovinu, zelenu gnojidbu direkt, zadovoljan sam stvarno. Konstrukcijski je masivan, moj na nosaču prve brazde ima jednu pukotinu kao dlaka, tak je i kupljen i ne mrda nigdje. S tim da je moj čini mi se 97. godina plug.

I ono što je specifično za mene je da sam izrazito zadovoljan kakav plug imam s obzirom koliko sam ga novaca platio.
Smatram da je Pottinger kao takav vrh ponude i da kupujem novi plug ne vjerujem da bi uzeo neki drugi.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Znaju puknut ali to se svakom može dogoditi.
Vidio sam u oglasu već dva napuknuta a jeftina cijena bila.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Servo 35 je 120x120 greda sa 10 mm mesom, 35 S je ista stvar da pojačanjem grede iznutra do 3 brazde tako da je 35 S već jako ozbiljan plug koji bi ja recimo gledao ako je u pitanju jača zemlja i jači traktor. Servo 25 je igračka z kinder jajca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh