• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi Lemken

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Čestitam na kupnji i nek ter dugo služi, daj ubaci koju sliku.

Kak to da si prodal zetor, koji traktor budeš kupil ili si več kupil nekaj?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hvala! idem na veci zetor,ovisi na kaj dobrog se naleti...
Sutra idem po plug,onda ce biti slika,budemo i probali orati ako se zemlja posusi...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
jedan dan kupim plug,drugi dan prodam traktor... :) malo nezgodna situacija,ali ako ce meni plug biti premali,uzet ce ga ujak, a ja cu traziti nekaj primjereno buducem jacem traktoru...

uglavnom,ovaj plug mi se dopao na prvi pogled preko oglasa,otisli smo ga pogledati,i bilo je dogovoren posao u pet minuta...
pretpostavljam da u kukuruzovini ne treba ocekivati čuda, ali za to nije ni kupljen...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Gogo, zasto si prodal vogela i kupil lemkena, a jedan i drugi dvije brazde?
Jel nisi bio zadovoljan sa vogelom ili? Kolika je bila cijena ovog lemkena, ako nije tajna?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
@gogo:neznam zašto si odlučio prodat vogela,i ne razumijem tvoje poteze ali valjda ti znaš kaj radiš :^):
Vogel je 2 put bolji od ovog Lemkena,ono je bio plug za traktore do 90ks,ali dobro valjda si uvidio razlog zašto ti nije dobar..

Ovaj Lemken je smiješan za moj pojam pluga,nadam se da tebi bude dobar..:icon_pidu:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
planiram siriti proizvodnju,pa je prodaja traktora bila u planu vec jedno vrijeme. Vogela sam mislio ostavit jer je to bio strahovit plug,i u mojoj zemlji,na 16" i dubini 35cm ima i traktor od 100ks jako puno posla s njim. Prodan je jer sam na njemu zaradio dobre novce pa mi ga nije bilo zao dati. Zatim sam stavio i traktor u oglas,drugi dan kupio ovog lemkena da za prvu silu imam plug (kupljen je zato jer je bio jeftin,a u jako dobrom stanju), a traktor se neocekivano prodao u roku od prakticki jedan dan. Sad mi je lemken ostao,njega mogu bilo kad dati ujaku koji ima zetora 4340 i to je idealna kombinacija,a ja do jeseni imam vremena naci plug za zekana kojeg planiram kupiti. Eto to je to...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
@gogo:neznam zašto si odlučio prodat vogela,i ne razumijem tvoje poteze ali valjda ti znaš kaj radiš :^):
Vogel je 2 put bolji od ovog Lemkena,ono je bio plug za traktore do 90ks,ali dobro valjda si uvidio razlog zašto ti nije dobar..

Ovaj Lemken je smiješan za moj pojam pluga,nadam se da tebi bude dobar..:icon_pidu:

Marko tebi nije nista jasno kao ni vecini nas,no Gogo je vizionar I drzi se svoje vizije I tak I treba!svaka cast!samo napred u nove pobjede:icon_kidra:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa mislim da sam u gornjem postu sve objasnio,ali to nije tema...
ugl,danas je kolega isprobao lemkena sa fordom 6610 bez prednjeg pogona na strnistu,kaze da ide fenomenalno,lijepo ore i zaorava,traktor ga ni ne osjeti...samo treba namontirati crtala...
nisam bio prisutan pa nemam slika,osim ove,sad kad su se daske malo ocistile...


free image host
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ovisi kakvu zemlju imas... ako je neka normalna,da,trebalo bi funkcionirati...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Jaoo,Gogo...rekli bi nasi susjedi ALAL TI VERA!!

Jesi vizionar, igrač samo takav...

Inače, ok je ovaj Lemken, taman za ovaj 4340 kojeg spominješ...
Stanje je ok, oprema nije za kukuruzovinu, već mu treba uređena površina i tu radi savršeno...

A i znam gdje je kupljen, tj. pretpostavljam.. :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kak to mislis? kakva igrac?

nije za kukuruzovinu,ujak ne sije ni zrna,tak da bude to šljakalo... kupljen je u slo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh