• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: Ursus 335/355 vs IMT 539/533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja velim sto je prikolica je dugacka pet metara kaci se ispod osovine tako da ga jako pristisne malo proklizuje nema slajdranja i moze vuci mogu se okladiti u sto eura u svoga 577 sam kupio da mogu vise voziti na njemu ko je vama kriv sto ne vjerujete ovdje kod nas nije bas bilo toliko mokro kod vas mogu vam reci sve njive sam izorao s 533 a jednu s 577 ja velim da je dobar ne da ga dizem do neba za takav traktor od 35 konja on vuce sasvim solidno a ljudi su mogli kupovati sto su htjeli pa ovaj ju kupio ursusa 355 pa sto mogao je tko hoce da je htio al nema potrebe kad je imt bolji neki su kupili i torpede al ostao je samo jedan u selu i to je sve ostatak je jedan store 42 konja mislim ili 40

prijatelj idi odspavaj jutro je pametnije možda nadođeš i ti
 
N

Neven 533

Guest
uslikaj molim te taj 533 i 6 metara drva ali u šumi ne na cesti nemoj to više pisati pretjero si bar za 2 metra ljudi ti se smiju

ko je glup moze se smijati ali kad bude sezona ima da ga slikam ako treba i da snimim kako ide za vas da gledate i ucite kako se to radi i vozi kod nas u brdima....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
a i snimi video....
2zho390.gif
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
ma nema frke kad zima zavrsi pa da vidite koliko ferđo vozi pa onda mozda spoznate sto je pravi traktor :finga:
Jel ti to misliš po suhom terenu vuć tih 6 metara:scratch
Jer po blatu nema šanse ;) Znam da 533 radi čuda ali 6 metara...ne
 
N

Neven 533

Guest
Jel ti to misliš po suhom terenu vuć tih 6 metara:scratch
Jer po blatu nema šanse ;) Znam da 533 radi čuda ali 6 metara...ne

ko ide po blatu u sumu da me okine drvo ha .... samo po suhom idem u sumu ili ako je malo mokro po jakom blatu nikad nije sigurno
 
N

Neven 533

Guest
i ja sam u brdskoj šumi 10 god.i znam šta se može a šta ne

pa bome ja znam putujem 20 kilometara u sumu bez 6 metara kuci ne idem prazan se voziti
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
i ja sam u brdskoj šumi 10 god.i znam šta se može a šta ne
Ja ne znam kako je u brdskoj šumi....kod mene na ravnici 533 bi vuko tih 6 metara al po suhom a po blatu ne vjerujem....
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ja ne znam kako je u brdskoj šumi....kod mene na ravnici 533 bi vuko tih 6 metara al po suhom a po blatu ne vjerujem....

u brdu mu je i 4 metra puna kapa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Daj naj...
Kaj naj?
A se ti sečaš kak je onaj Tomek pri tebi povlekel onoga (čini mi se Landinija) :rolfer:

Imam negde sliku (samo ju nemrem najti, a možda je više ni nemam :madmana:) 549 bez prednje vuče sa IMT-ovom prikolicom na kojoj su dva hrastva trupčića 4 metra dugački smrznuta livada i blaga ali duža uzbrdica, a napred najprije Univerzal sa prednjom vučom, a poslje i MF od Leksine. Koja je to bila kompozicija i koji smeh :lol:
I nakon nekoliko pokušaja i pronalaženja novih puteva jedva po trdoj kmici.
 
V

VTZ

Guest
Ovaj traktor je toliko jak, da mu ni puna prikolica nije dovoljna, i dalje se diže na zadnje kotače!

PRIKOLICAPREVRNUTA.jpg
 
V

VTZ

Guest
Ne ne želim da se to tebi desi , ni nikome ...vrag ne spava.

Da si (nekim slučajem) pokušao povezati dva i dva, shvatio bi zašto sam ovo napisao!

Neven 533 se ovdje već par dana trudi pričati bajke, diže IMT 533 u nebesa, on "bez problema" vuče 6 metara drva, i sami slični biseri i polke...

Kao što vidimo, ovaj traktor se na ravnici preokrenuo u zrak, pod težinom tereta. Što bi se tek dogodilo u šumi, na nizbrdici, ili bočnom nagibu? Rad sa traktorom je dovoljno opasan već sam po sebi, zato ne treba glumiti rekordere, i tražiti pogibelj samo zbog "dokazivanja"..
 
Posljednje uređivanje:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Da si (nekim slučajem) pokušao povezati dva i dva, shvatio bi zašto sam ovo napisao!

Neven 533 se ovdje već par dana trudi pričati bajke, diže IMT 533 u nebesa, on "bez problema" vuče 6 metara drva, i sami slični biseri i polke...

Kao što vidimo, ovaj traktor se na ravnici preokrenuo u zrak, pod težinom tereta. Što bi se tek dogodilo u šumi, na nizbrdici, ili bočnom nagibu? Rad sa traktorom je dovoljno opasan već sam po sebi, zato ne treba glumiti rekordere, i tražiti pogibelj samo zbog "dokazivanja"..

nitko se ne ismijava niti nam je bila namjera samo covijek zeli dokazat sta se moze desit kada se obaraju rekordi...
 
N

Neven 533

Guest
Da si (nekim slučajem) pokušao povezati dva i dva, shvatio bi zašto sam ovo napisao!

Neven 533 se ovdje već par dana trudi pričati bajke, diže IMT 533 u nebesa, on "bez problema" vuče 6 metara drva, i sami slični biseri i polke...

Kao što vidimo, ovaj traktor se na ravnici preokrenuo u zrak, pod težinom tereta. Što bi se tek dogodilo u šumi, na nizbrdici, ili bočnom nagibu? Rad sa traktorom je dovoljno opasan već sam po sebi, zato ne treba glumiti rekordere, i tražiti pogibelj samo zbog "dokazivanja"..

al si pametan i taj je jos pametniji sto se prevrnuo ja natovarim sest metara i vozim i ne moze dignuti traktor i prevrnuti ako kacis ispod osovine
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh