• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pohvale i prituzbe na mehanicare

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Zanima me kakva su vaša iskustva sa mehanicarima jer moja nisu dobra evo traktor stoji 4 tjedna i svaki kaže doći ću pa ne dodje ili dodje pa kaže da je struja i naravno uzme lovu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel to ovaj CASE kaj si uzel???


Ako je....nikaj nam ne pišeš, od kak si najavil da si kupio taj CASE šutiš ko zaliven, a možda bi mogli kako pomoći!!!
Nit kakvih slika, nit bilo čega.!

Sječam se da je bil dost povoljan taj traktor, pa nije vrag da nekaj tak jako ne valja??
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Zanima me kakva su vaša iskustva sa mehanicarima jer moja nisu dobra evo traktor stoji 4 tjedna i svaki kaže doći ću pa ne dodje ili dodje pa kaže da je struja i naravno uzme lovu


Zar ti misliš da ti bude Case 5140, kojih je možda 20 komada u državi popravil netko ko taj traktor nikad nije videl? Još k tomu bez radioničkih uputa....

Imaš ih po 150 dolara na eBayu, imam ih i ja. :(giggle):

Ovlašteni servis se ne bude zajebaval s tim starim traktorom. Nisu krivi mehaničari... problem je u tome kaj su ljudi kod nas naučeni da im se traktori popravljaju za tri pive. Toga ti (više) nema na tim uvoznim strojevima.

Ne.... ja nemam namjeru popravljati tvoj traktor, da sad ne bi bilo da si radim reklamu. :icon_eyes:

massey 595 kaže:
Kolega moze pomoć velika imam case 5140 al nešto jebe ( e, tu ide opis kvara - nije za javnost :x: )

Nadam se da sam ti pomogao bar malo preko PP.

:(y):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I to mi je neki gazda ako se srami reči kaj ga muči....ccc!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Stoji već sad 4 tjedna svi sumnjamo na pumpu al jbg kad svaka susa danas sarafi i naziva se majstorom i onda ti odugovlači po pet svaki pa se skupi 4 tjedna sad sam zvao agronom i doći će budala mjesto da sam ih odma zvao uglavnom mislim da sam popusio stim kaj sam dao fiata za njega fico je bil stroj od traktora ne tvrdim da je ovo loš traktor al nije tu za moj kraj di nema nikakvog poštenog majstora osim agronoma nisam se javljao iz razloga šta nisam imao vremena i da ne mislim da ga bu neko složio za tri pive ja pošteno platim svaki posao isto ko i ljudi meni al je žalosno da čovjek veli doći pa ne dodje onda reci neznam i bok idem dalje
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega kaj te točno muči da li ne pali ili loše radi kod mene u susjedstvu Fend čekal majstora 7 dana u polju a samo je ispala žica sa pvp ubiti ju sčupala grančica koja se bila zakačila za utovarač možda i ti imaš bezazlen kvar .
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ma radi on super motor je bomba,nego neki put ne upali kardan ili ga upali uz puni gas hidrauliku teško diže isto uz puni gas napred nazad ga dobit je isto ko dobit na lutriji a čuje se skljoc na razvodniku
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
pumpa definitivno,da si se ranije javio i objasnio kvar vjerovatno bi ti muha i lisnik i mi ostali pomogli da ga uz pomoć slika i savjeta sam složiš,tj.napraviš..em je besplatno em bi se i mi imali s čim zanimati a i tebi u korist,i siguran sam da bi sad već s traktorom radio..pozz
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Čekaj jel očeš reči da si mijenjal fiata za case?

Mislim da si pogriješil kaj nisi kupil onog fiata je je stvarno bil super!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
@massey595 gdje si mjenjal to, jel tvoj fiat vozi u Kupincu?:tractor:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ha gle matija znam da bude ali ta agonija vec traje dosta dugo nebi bio bed da znam kaj mu je pa ono al kad neznas to me kopa najvise
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Ako imaš elektromagnetne razvodnke škljocanje je normalno,kad stojiš uz traktor trebal bi se ćuti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
javi se dok riješite nešto, a i kojekakve slike u temu nebi bile na odmet.
 

Najnoviji postovi

Na vrh