• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
pozdrav forumašima a naročito kolegama koji su na prosvjedu. svima ugodan dan uz ove lijepe slovenke:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=0fAZMIMJ4FQ&feature=related[/YT]

a su ružne:|
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
savo daj nas nahrani malo sa fotkama, tak da od muke koja slina poteče... :lol:
a sad u auto i kroz Gorski kotar, sam gassss, možda kaj naleti za u kotlič ... :blackeye

sobar jutar, 4C° , padala je kiša nočas, Đurđa daj kratko nekaj, čekam da ženica speče tri jaja na oko, pa ćmo poslije doručka kavicu...

prijatno :partyman:

odmah da napomenem , tanjir je ono što želim da pokažem :finga:
ovaj kulen je bio 5+ , mislim na ono što fali na tanjiru
a tek ova urnebesna salata u sredini je bila , uh
mezeb.jpg


i onda
gulas.jpg


posle je bilo i pečenje koje sam onako uzeo tek radi reda , a i štrudla sa orasima kao dezert , e i nje sam maznuo dva komada
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
prava meza, jedino kvari ona kupovna salama i čini mi se vratina, to mi nikako neide oz ove domaće delicije- u svakom slučaju savoris dobar tek i da čim prije počnu radovi jer čemo se ugojiti ko gice
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma da je bog bogu brat ali ono u čipki sa vilicom nije Savo il se možda reinkarniro:confused::confused::rolfer::rolfer:,možda je to naša Đurđa sa njime ,to nisu čisti posli,Savo ,Savo to se nebi od tebe nadali,zato bolje priznaj i okreni jednu turu za žeđne forumaše,ja budem sok od breskve:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme čipke do zapešča...

to je namjerno tak nariktal da jaja otegnemo gledajuči onaj špek i kulen, jel...

:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo jedna ko nijedna,,,,,,đurđa,,daj ovamo na stol,,da ča popijemo,,,:partyman::partyman:,,,koljudi..i nešto dečkima u ČOŠKU..:lol::lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
znao sam da ćete sliniti za čipkom zato sam i rekao da slika pokazuje šta je na tanjiru i to slikom želim da pokažem


razočarali ste me , možete dobiti samo po pola pića , dva puta potegni pa vrati :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma joj, proziran je ko čipka, svi smo skužili da nam je to namjerno nariktal!
kriminalac jedan :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Homo va horizontale.,,,,,,,,.....:lol::lol:,neče nas ni
2j5kps6.gif
dignut ako ne..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
Savo sramota sto lakiras nokte ali neka ti bude nisam znao da si nastran

ti da znaš ko je iza te čipke bio bi opasan po okolinu :butthead:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 1 ° C , nešto je oblačno , toliko se dobro osjećam da bi mogao ponovo u krevet :madmana: , može čaj , pa idem probat raditi :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,vani,3 °C,valjda vedro.....
Niš ajmo jutarnja jedna crna s kap mlik,,,i daj jednu žuti i sebi napravi...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,valja poč u štalu ,mrzim pnedeljak al šta se može ,otilazi snjeg i valja ići malo raditi oko kuče,idemo Đurđa ja budem jedaan nescafe sa malo cukra :drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
-2C° vedro
kratko smo riješili, malo gableca pa kavica, pa na posal...
đurđa može mala garava!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
prijatno :partyman:

odmah da napomenem , tanjir je ono što želim da pokažem :finga:
ovaj kulen je bio 5+ , mislim na ono što fali na tanjiru
a tek ova urnebesna salata u sredini je bila , uh
mezeb.jpg

da
:lol:
a ko još gleda u salatu,kako kažu kolege,čipka ima zanimljiv vez....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Idemo đurđa,,:shock:,,,,,,daj jedan dobar gemišt,,,,,aš me nika kiselina kolje,,,:lol:,,,,a sad se lipo napojija s dobrim vinom,,,pa da i nastavim:partyman::partyman:,,i zavrni jednu,,,vidim birtija prazna,,,potegni zvono,,možda ko doleti,,,,,,,,,,,jer slabo čuju,:blackeye,,ali se na zvono zvuk,,popravi.............:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hik, daj se čeraj sa toga zvona, i natankaj jedne rede, ja čem haubicu!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh