• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 2 ° C , nekakva gripa... , viroza me pati već par dana , valjda će proći , stalno sam na tableticama i čajevima .

Može meni čaj sa medom , i ostalom društvu kada stigne po želji neka naručuju
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,vanka je -1°C,,vedro...
Meni jedna črna s kap mlika,,,,i jena mala rakijica...:p
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
morgen....
može meni jedna ljuta prije špeka i kobase..:mrgreen:
i onda lagano u prirodu.......
n56d5k.jpg
....na razgibavanje..
 
B

BAGERISTA

Guest
A danas opet ,,,mtd-ac,,,,idemo u radne akcije,,,,,,,,,evo i ja da još malo porokam,,,i gas..
Ništa nešto čalabrcnut,,,i gas u delo..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D

Vidim da je stalna ekipa već za šankom, pa ajde da i ja navratim na putu za posao :mrgreen:
Dečki znate što ja pijem :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan ,jutros kod nas opet pada ono bjelo gov*o,idem nešto baciti u gubecbeg i lagano,nije posao zec,Đurđa ja budem gusti sok od marelice a društvu daj mineralnu da ne naprave kakav kuršlus od sebe danas:finga::finga:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Dobro jutro, gripa ili nekava viroza ili šta ja znam šta već je, uglavnom satralo me u krevet:madmana:, jedva sam se van malo prije izvukao. Gutam nekakve antibiotike i točim čaj u sebe.... Đurđa meni čaj sa limunom i medom a ostalima po želji
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a ja sa motorom....
ljudi kakve su vremenske prilike ili neprilike u Karlovcu?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
a ja sa motorom....
ljudi kakve su vremenske prilike ili neprilike u Karlovcu?

neće te grom ako malo pomoliš nos van i sam se uvjeriš u vremenske prilike i neprilike u Karlovcu:axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
neće grom, al oče šefica! :lol:
imam nekakvu gužvetinu danas, još se nisam mrdnul iz svoja famozna 4 zida...

a kakve je volje šefica protokola, mislim da sam do 16h sigurno zalepljen u fotelju :rolleyess:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da što prije prebolim ovu gripetinu šta me je uhvatila jučer i danas, prešao sam na tradicionalno liječenje:mrgreen:
A čašu pored sa tekućim lijekom nebi slikao? :mrgreen:
Ili ja moram donijeti kakao u termosici :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Moram malo :mrgreen: naj ništ zamerit :oops:
Valjda je netko pored tebe pa će te maziti, paziti, grliti, ljubiti da brže gripa prođe ;)

naravno da je, šljivovica :lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 3 ° C , polako ali sigurno ode zima , može čaj , pa idemo raditi :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh