• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,vani 7°C,,lagano oblačno.......

Daj jednu crnu,,,,i kratku za srce.....;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro cijeloj ekipi,uf al sam se nanjonjo nočas,jučer se malo radilo oko okučnice pa svježi zrak i posao rade ljepi san ,Đurđa podaj društvu po želji ja budem nescafe sa malo cukra,gleeee 29.2 ,zgodan dan pogotovo za one koji imaju ročkas danas, ti budu uvijek mladi,ajd društvo pozdrav i:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovi koji slave dansaka,,,,,,,,,,,,,,moraju slavit 3 puta više........:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ti i tvoj j***ni kakao :axe:

Pravo si napisa,,,,,pa lud je ko cvijet u prolječe za time...:shock::shock::shock:ima da se pretvori totalno u mliko i ti prah..:lol::lol:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro jutro ,,kod mene + 10 ,,,poceli kod mene davno poljoprivredni radovi tko ce sad docekati 12mj da se neradi hahahahah :rolfer: :rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Pravo si napisa,,,,,pa lud je ko cvijet u prolječe za time...:shock::shock::shock:ima da se pretvori totalno u mliko i ti prah..:lol::lol:

jadan će se pretvorit u crnca od silnog crnog praha:rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
3 stupnja!! sunčano!!
vrijeme je da izgmižemo ovih dana iz ta f*cking 4 zida :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se i ja vratim među žive :mrgreen:
jadan će se pretvorit u crnca od silnog crnog praha:rolleyess:
Ma neću ;)
Radim ga slabog pa se ne prima crna boja :lol:

vrijeme je da izgmižemo ovih dana iz ta f*cking 4 zida :partyman:
Niš budem ja došao na Švarču na kavu pa da imaš razlog izaći iz ta 4 zida :blackeye
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde idemo jedan topli kraš expres za spavanje ,danas ovaj jug ispuhao mi svaku kosku,sad fino u krpice ,sutra je novi dan i novi porez, Đurđa daj prisutnima tko šta pije i tko zadnji nek ugasi svijetlo i nek pazi ,ajd sad

Uploaded with ImageShack.us
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
i kaj sad?:scratch
konačno uhvatim vremena i birtija prazna.a jeste neki

a niš budem se sam počastil.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ajd i ja ću nešto popiti , pa odoh na spavanje , kako misliš da ujutro budem prvi u birtiji ako tako kasno navečer ostanem.:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Pa vi dva morete, ako ništ drugo, modelirati :finga: A kaj bumo mi ostali :scratch

Odspavajte vuru i za mene ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima..............vani 8°C,,,,vedro......
Jedna slatka crna,,,,i mala bestrzajna.,.....:mrgreen:eek:stalima po izboru..
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 1° C , vedro je , danas bi trebao biti lijep dan , tako su rekla gospoda meteorolozi , može kavica :supz:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Doobrrrooooo juuuutttrrroooooo

kak ljep dan,kavica kratka ljuta i dečkima daj kaj piju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ijooooleleee!! 5 stupnjeva!

dobar jutar radni narode!
jedan expresso i konjak molim dok još daniels plača!! :supz:

e ljudi, ko prvi vidi muhu, nek dojavi, da znam kad šunku sakrit sa tavana :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh